Zmywarki do szkła i naczyń

 

 

Winterhalter

Zmywarki podblatowe Winterhalter Seria UC

 

 

Zmywarka podblatowa Winterhalter Seria UC Nowe zmywarki podblatowe z serii UC firmy Winterhalter dostosowują się całkowicie do Państwa życzeń, ponieważ lokal ma swój własny profil i indywidualne wymagania pod względem zmywanych naczyń, czy miejsca na ustawienie zmywarki.

Dzięki rewolucyjnej koncepcji zmywarek serii UC firmie Winterhalter jako pierwszej udaje się wyjść temu naprzeciw. Wymarzoną zmywarkę można indywidualnie skonfigurować w następujących trzech krokach:

 • Krok 1: Cztery typy do różnych zastosowań z trzema programami standardowymi:
  - zmywarka do szkła
  - zmywarka do naczyń
  - zmywarka do naczyń Bistro
  - zmywarka do sztućców
 • Krok 2: Cztery rozmiary: S = mały, M = średni, L = duży, XL = bardzo duży
 • Krok 3: Możliwość wyboru indywidualnego wyposażenia: Energy, Cool (szkło), ReTemp (szkło), wbudowany zmiękczacz, pakiety koszy, cztery wzory frontu zmywarki itp.

 

Po skonfigurowaniu wymarzonej zmywarki otwiera się przed Państwem zupełnie nowy wymiar zmywania.

Zmywarka podblatowa Winterhalter

Prosta obsługa.

Nowy sposób obsługi zmywarki, ekran dotykowy. Posługiwanie się nim jest dziecinnie proste. Obok sprawdzonej obsługi zmywarek Winterhalter za pomocą jednego przycisku dostępne są trzy programy zmywania, do których przypisane są samoobjaśniające ikony zmywanych naczyń. Gwarantuje to intuicyjną, bezbłędną obsługę.

Zmywarka Winterhalter

Perfekcyjne zmywanie.

Dzięki dużej ilości innowacji technicznych, firmie Winterhalter udało się uzyskać rezultaty zmywania o dotychczas nieosiągalnej jakości. Zostały one potwierdzone w szeregu testów przez niezależny instytut badawczy.

 Winterhalter Seria UC

Ekonomiczna eksploatacja.

Wymarzona zmywarka jest nastawiona na maksymalną ekonomiczność eksploatacji. Ponadto w wersji Energy oferuje opcję, która wykorzystując odzysk ciepła z powietrza recyrkulacyjnego dodatkowo oszczędza energię

 

 

 

Zmywarki do szkła. Specjalista od zmywania szkła - dla uzyskania świetnych rezultatów.

 

Błyszczące, czyste szkło to wizytówka Państwa firmy. Dlatego zastosowanie profesjonalnej zmywarki to absolutna konieczność. Dzięki nowej generacji zmywarek firma Winterhalter dba o najwyższy poziom higieny oraz gwarantuje maksymalną ekonomiczność podczas zmywania szkła. Do wyboru są cztery rozmiary zmywarek - S, M, L i XL.

Zmywarki do naczyń. Zwolennik czystości, który potrafi mocno zadziałać.

 

Zmywane naczynia i rodzaj zabrudzeń są tak samo zróżnicowane, jak oferowane dania. Tym zróżnicowanym wymaganiom potrafi sprostać nowa generacja podblatowych zmywarek do naczyń Winterhalter przy zachowaniu wysokiego standardu jakości. Niezależnie czy to lekkie lub mocne zabrudzenie, skrobia, tłuszcz lub białko – rezultatem zmywania są zawsze higienicznie czyste naczynia. Nowe zmywarki do naczyń Winterhalter uwzględniają również zróżnicowane kształty naczyń oraz ich wielkość – od kruchych japońskich czarek do zupy, po duże, mocne talerze do pizzy. W tym celu czynniki odpowiedzialne za proces zmywania, w szczególności ciśnienie, czas, środek czyszczący i temperatury, dostosowywane są automatycznie

Zmywarki do naczyń Bistro. Ekspert od zastosowania łączonego.

 

W lokalach typu snackbar, caffeeshop i bistro na niewielkiej powierzchni oferuje i przygotowuje się wiele ciepłych i zimnych dań oraz napojów. Dla tych lokali gastronomicznych zmywarki do naczyń Bistro Winterhalter są urządzeniami pierwszego wyboru, ponieważ te wszechstronne zmywarki myją zarówno sztućce, jak i szkło oraz naczynia w jednym cyklu zapewniając ich higieniczną czystość. W zależności od dostępnego miejsca lub wymagań dotyczących zmywanych naczyń można wybrać cztery rozmiary S, M, L i XL.

Zmywarki do sztućców. Specjalista od nieskazitelnych wyników zmywania bez dodatkowego polerowania.

Absolutną nowością są zmywarki do sztućców marki Winterhalter. Gwarantują higieniczną czystość oraz optycznie nieskazitelne sztućce przy znacznym skróceniu czasu oraz oszczędności kosztów. Niehigieniczne i czasochłonne polerowanie staje się zbędne, przy zastosowaniu wody całkowicie pozbawionej soli – błyszczące sztućce są gotowe do ponownego użycia w mgnieniu oka. Te zmywarki są dostępne w czterech różnych rozmiarach, aby sprostać najróżniejszym wymaganiom w zakresie miejsca ustawienia urządzenia.

eKatalog

 

 

 

Więcej informacji o zmywarkach podblatowych Winterhalter serii UC znajdziesz w naszym eKatalogu.

 

Otwórz eKatalog w nowym oknie >>>

O nas ...

Oferujemy kompleksowe wyposażenie gastronomii i pralni, począwszy od doradztwa, planowania, po dostawę, montaż, szkolenie obsługi, aż po serwis i konserwację urządzeń.

Nasi partnerzy