Miele-P-LOGO_OKMiele
pralnice WashPlus


r01ok

WashPlus
Wraz z pralnico-wirówkami o ładowności 10-32 kg wyposażonymi w sterowanie PROFITRONIC M Miele Professional wnosi kolejny znaczący Plus do oszczędnej i delikatnej pielęgnacji tkanin. Pralnico-wirówki Miele Professional zapewniają wszystkim użytkownikom, od małych pralni usługowych, zakładowych czy w sektorze HoReCa, aż po duże pralnie hotelowe, czy usługowe, wydajną pracę połączoną z delikatną pielęgnacją tkanin.

Bezpieczeństwo zgodne z Dyrektywą Maszynową
Nowa Dyrektywa Maszynowa (2006/42/EG) definiuje w szerokim zakresie przepisy bezpieczeństwa dla urządzeń profesjonalnych. Celem jest ograniczenie skutków podwyższonego potencjału ryzyka przy korzystaniu z urządzeń przemysłowych, a w szczególności zapewnienie kompleksowej ochrony dla personelu obsługującego urządzenia podczas codziennej pracy.
Wszystkie pralnico-wirówki z serii Profitronic M spełniają w pełnym zakresie wymagania tej dyrektywy.

Różnorodne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb

r02ok

Ekonomiczna i ekologiczna eksploatacja

r03ok

Każda nowa generacja urządzeń pralniczych Miele jest unowocześniana w taki sposób by minimalizować zużycia mediów i skracać czas trwania programów, by w ten sposób jeszcze bardziej dbać o ekologię i ekonomię.
• o 40% mniejsze zużycie energii*
• o 47% mniejsze zużycie wody*
• o 21% wyższy współczynnik g i o 6% niższy poziom wilgotności końcowej*

* W porównaniu do poprzedniego modelu pralnico-wirówki WS 5190 (o ładowności19 kg) z pralnico-wirówką z najnowszej generacji PW 6207 (o ładowności 20 kg) – program pranie kolor 60°C, podłączenie do wody ciepłej

Opatentowany bęben SoftCare – perfekcyjna ochrona pranych tkanin

r04ok

Pralnico-wirówki o ładowności 10-32 kg wyposażone są w opatentowany bęben SoftCare. Bęben ten w szczególny sposób dba o prane tkaniny. Dzięki specjalnej budowie – strukturze plastra miodu – na powierzchni bębna tworzy się tzw. poduszka wodna, po której miękko i delikatnie przesuwane są prane tkaniny. Nawet podczas wirowania najdelikatniejsze materiały są bezpieczne i nie ulegają zniszczeniu.

Nowoczesna technika prania połączona ze specjalną konstrukcją bębna w idealny sposób chroni prane tekstylia i jednocześnie:
• minimalizuje zagniecenia
• przedłuża żywotność pranych tekstyliów
• obniża koszty prania
• obniża koszty związane z zakupem nowych tekstyliów

Wyjątkowa pielęgnacja tkanin i optymalne czyszczenie
Ochrona tkanin w opatentowanym bębnie SoftCare została naukowo potwierdzona badaniami przeprowadzanymi przez Instytut Badań Stosowanych w Krefeld:
• tkaniny są znacznie delikatniej prane
• tekstylia zachowują swój kształt i właściwości włókien
• materiały mogą być użytkowane przez dłuższy czas
• program specjalne pozwalają prać tkaniny bardzo delikatne

Katalog pdf do pobrania:

katalog