Miele-P-LOGO_OKMiele Professional

 

pok

 

Zawsze lepiej, zawsze lepsi

Marka Miele jest symbolem najwyższej jakości. Od ponad 111 lat filozofia Miele brzmi „zawsze lepiej, zawsze lepsi”. Jest to hasło, za którym stoją perfekcyjne rozwiązania systemowe w zakresie pielęgnacji tkanin. Wszystkie produkty Miele są projektowane i produkowane według najwyższych standardów jakościowych.

r02ok

Firma Miele jest niemieckim producentem wysokiej klasy urządzeń AGD oraz urządzeń profesjonalnych. Siedzibą firmy jest Gutersloh w Nadrenii  Północnej Westfalii. Powstała w 1899 r. jako firma rodzinna i taką pozostaje do dziś. Jej założycielami byli Carl Miele i Reinhard Zinkann. Obecnie przedsiębiorstwem kieruje czwarte pokolenie tych rodzin.

r07ok

Od chwili założenia motto firmy, które brzmi „Wszystko inne to kompromis”. Zgodnie z nim każde urządzenie Miele spełnia najwyższe standardy jakościowe.

r01ok

Wielokrotnie nagradzane

Jakość i niezawodność urządzeń Miele została doceniona w wielu testach. Z pewnością powodem wyboru marki Miele jako najlepszej i najbardziej godnej zaufania są także liczne wyróżnienia. Firma wytwarza swoje produkty we własnych fabrykach w Niemczech oraz Austrii.

nagrodyok

Zobacz więcej: