PralniceLOGO_FagorOK2

r01ok

ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO KLIENTA

FAGOR INDUSTRIAL PRZEDSTAWIA NOWĄ LINIĘ PRALNICOWIRÓWEK ZAPEWNIAJĄCĄ SZEROKI WYBÓR MODELI SPEŁNIAJĄCYCH WSZECHSTRONNE POTRZEBY RYNKU. Różne modele pozwalają zaspokoić najbardziej zróżnicowane wymagania w zakresie wydajności i pojemności, w zależności od rodzaju i wielkość działalności .

Nowa generacja pralek łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne z najwyższej jakości komponentami i materiałami. Są one wyposażone w najbardziej zaawansowane technologicznie systemy oszczędzania wodny i energii, jak również posiadają funkcję WET CLEANING. Łatwa i intuicyjna obsługa programatora sprawia, że nadają się one do wszystkich rodzajów pralni: chemicznych, samoobsługowych, komercyjnych lub przemysłowych, jak również do pralni w szpitalach i domach opieki.

W ramach nowej linii prezentujemy gamę niskoobrotowych pralnicowirówek, które stanowią uzupełnienia dla naszych pralnicowirówek wysoko i szybkoobrotowych, a także pralnicowirówek z barierą higieny, stworzonych z myślą o zapewnienie maksymalnej higieny oraz zapobieganiu zanieczyszczeniu pościeli we wszelkiego rodzaju szpitalach, klinikach lub domach opieki.

r02ok

NAJNOWSZE FUNKCJE I ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE DO PAŃSTWA USŁUG

r03okKONSTRUKCJA ZE STALI NIERDZEWNEJ
Obudowy, bębny wewnętrzne i zewnętrzne we wszystkich naszych pralkach są wykonane ze stali nierdzewnej, co oprócz eleganckiego wyglądu, zapewnia lepszą jakość i większą odporność na czynniki zewnętrzne, tym samym wydłużając żywotność pralnicowirówek oraz pozwalając uniknąć problemów z korozją.

r04koSKUTECZNOŚĆ MIESZANIA
Nasze pralki są wyposażone w automatyczny mieszalnik wody (mieszający wody u różnych temperaturach), który zapewnia oszczędność energii oraz skraca czas prania.
Ponadto urządzenia nowej linii zostały wyposażone w nowy system dozowania detergentów i nowe przewody doprowadzenia wody, jak również w łatwe podłączenie dozownika detergentu. Rozwiązanie to jest zgodne z certyfikatem WRAS, znanym na całym świecie standardem zapobiegania powrotowi wody do sieci wodociągowej.

r05okKONTROLA WYWAŻENIA WSADU
Zaawansowane rozwiązania techniczne oraz zastosowanie falownika umożliwiają wykrycie nierównomiernego rozłożenia wsadu we wczesnym etapie. Zapewnia to łagodniejszą pracę urządzenia, jednocześnie wydłużając żywotność jego podzespołów przy skróceniu czasu prania, tym samym przyczyniając się do mniejszego zużycia energii.

r06okWIELOFUNKCYJNE ZAWORY ZASILAJĄCE
Wszystkie pralki ze sterownikiem “MP” są wyposażone w trzeci zawór zasilania wody, który pozwala zaoszczędzić czas napełniania oraz może być stosowany do wody miękkiej, ozonu lub wody z recyklingu.


OPTYMALIZACJA BĘBNA
r07okSystem ten został opracowany w celu uzyskania maksymalnej jakości prania w najkrótszym możliwym cyklu. Dzięki małym otworom w przewałach bębna, woda oddziałuje kaskadowo na wsad. To znacznie zwiększa działanie mechaniczne wewnątrz bębna podczas cyklu prania, tym samym zmniejszając zapotrzebowanie na wodę.
Dodatkowo, wydajna konstrukcja bębna wewnętrznego oraz zewnętrznego z wąską szczeliną pomiędzy nimi zmniejsza zapotrzebowanie na energię potrzebną do podgrzania wody, a także zapobiega nadmiernemu zużyciu środków chemicznych i wody.


PRALNICE WYSOKOOBROTOWE

MAr08okKSYMALNA WYDAJNOŚĆ, OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I EKOLOGIA

Zaprojektowane z myślą o tych pralniach, gdzie jakość procesu oraz oszczędność energii i wody są priorytetem. Nowe wysokoobrotowe pralnicowirówki FAGOR INDUSTRIAL oferują najwyższą wydajność oraz nowoczesny wygląd, aby zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów.

Ich zaawansowana konstrukcja i technologia, w połączeniu z szeroką gamą opcji i akcesoriów, mają istotny wpływ na efektywność energetyczną i oszczędność wody oraz środków chemicznych, jednocześnie zmniejszając koszty produkcji oraz zwiększając wydajność prowadzonej działalności. Ten typ wysokoobrotowych pralnicowirówek (współczynnik odwirowania G = 350) w dużym stopniu pozwala zmniejszyć resztkową wilgoć po procesie prania, w ten sposób przyczyniając się do znacznych oszczędności na kolejnych etapach np. podczas suszenia i maglowania. Prosty i szybki montaż, a także minimalne wymagania w zakresie przestrzeni potrzebnej do jej obsługi i konserwacji stanową kluczową zaletę, w porównaniu do innych linii modeli.

Nowy asortyment wysokoobrotowych pralnicowirówek FAGOR INDUSTRIAL obejmuje modele o załadunku 10, 13, 18, 25, 40, 60 i 120 kg, które mogą być wyposażone w dwa rodzaje programatorów: mikroprocesor pół-programowalny (M) oraz w pełni programowalny (MP).

PRALNICE SZYBKOOBROTOWE

Mr09okAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ I ZYSK

Ten model jest przeznaczony dla firm, które potrzebują urządzenia cechującego się najwyższą wydajnością oraz konkurencyjną ceną lub które potrzebują urządzenia montowanego na stałe np. w pralniach samoobsługowych lub na statkach. Pralnicowirówki szybkoobrotowe FAGOR INDUSTRIAL (współczynnik odwirowania G = 200) wyróżniają się wysokim poziomem odwirowania, bardzo niskim poziomem hałasu oraz pracą bez drgań.

Te wysokowydajne modele zapewniają minimalne zużycie energii dzięki skutecznemu programowaniu i kontroli nierównomiernego rozłożenia wsadu za pomocą zainstalowanego falownika. Ich mocna rurowa konstrukcja i trwałe elementy sprawiają, że maszyny te cechują się najwyższą niezawodnością.

Gama tego modelu obejmuje urządzenia o wsadzie od 10 do 25 kg.

Montowane na stałe, szybkoobrotowe pralnicowirówki o współczynniku odwirowania G = 200 oraz prędkościach obrotowych pomiędzy 760 a 820 obrotów na minutę, w zależności od modelu. Instalacja na betonowym cokole i metalowej podstawie (podstawa jest dostarczana wraz z urządzeniem).


PRALNICE NISKOOBROTOWE

r10okWYTRZYMAŁE, NIEZAWODNE I PRZYSTĘPNE CENOWO

Ta gama urządzeń została stworzona z myślą o klientach poszukujących prostych pralek, montowanych na stałe, o współczynniku odwirowania G = 100. Modele te wyróżniają się niskim zużycia energii, detergentów i wody.

Gama tego modelu obejmuje urządzenia o wsadzie od 10 do 35 kg.

Montowane na stałe, normalnoobrotowe pralnicowirówki o współczynniku odwirowania G = 100 oraz prędkościach obrotowych pomiędzy 458 a 538 obrotów na minutę, w zależności od modelu. Instalacja na betonowym cokole i metalowej podstawie (opcjonalna podstawa do zakotwienia).

Wszystkie modele są wyposażone w pół-programowalny procesor „M”.

Opcjonalna podstawa do zakotwienia, w celu prawidłowego montażu na posadzce.Katalog pdf do pobrania:

katalog