MaglowniceLOGO_FagorOK2

r01ok

DUŻY WYBÓR URZĄDZEŃ KOMPAKTOWYCH DLA WSZYSTKICH PROFILI DZIAŁALNOŚCI

FAGOR JEST JEDNYM Z CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW URZĄDZEŃ DO MAGLOWANIA NA RYNKU. POSIADAMY SZEROKI ASORTYMENT MAGLI OD NAJMNIEJSZYCH MAGLI NIECKOWYCH DO KOMPAKTOWYCH MAGLI PASOWYCH ZE SKŁADARKĄ. KAŻDY Z NICH TO DOSKONAŁE INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTÓW.

Magle FAGOR oferują wysoką wydajność przy zauważalnej sprawności energetycznej oraz oszczędności czasu.

Jedną z zalet najczęściej wymienianych przez użytkowników urządzeń FAGOR jest jakość maglowania.

MAGLE NIECKOWE

r02ok

ZAPROJEKTOWANE DLA RESTAURACJI ORAZ MAŁYCH PUNKTÓW PRODUKCYJNYCH

Przyjazne dla użytkowników, niezawodne, wytrzymałe i niedrogie. Nowy asortyment magli nieckowych stanowi idealny wybór dla tych pralni, które nie potrzebują wysokiej wydajności, a koszty inwestycji mają znaczenie. Prostota użytkowania sprawia, że są idealne do maglowania płaskich przedmiotów użytkowanych w małych hostelach, schroniskach dla młodzieży itp.

Dostępne są dwa modele z podgrzewem elektrycznym: o średnicy walca 180 i 250 mm. Materiał należy podsuszyć w suszarce bębnowej, aby wilgotność wynosiła ~20-25%, dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty maglowania. Prosty mechanizm sprawia, że urządzenia są niezawodne i trwałe, będąc jednocześnie najtańszą opcją dla mniejszych pralni.

Urządzenia te charakteryzują się niewielką średnicą niecki, dzięki temu świetnie sprawdzają się w ograniczonej przestrzeni, cechują się łatwym montażem, ponieważ nie wymagają odprowadzenia powietrza lub doprowadzenia przyłączy, z wyjątkiem zasilania elektrycznego.

CHARAKTERYSTYKA

· Załadunek i rozładunek z przodu.
· Panele ze stali nierdzewnej oraz stali malowanej.
· Wymiary walca: od 1000 do 1400 mm szerokości ze średnicą od 180 do 250 mm.
· Elektroniczny mikroprocesor do sterowania temperaturą.
· Podgrzew elektryczny.

MAGLE PASOWE

r03ok

NOWE ROZWIĄZANIE POPRAWIAJĄCE I PRZYŚPIESZAJĄCE PROCES SUSZENIA I MAGLOWANIA

Asortyment magli pasowych z rolkami 200, 325 i 500mm jest idealny dla małych i średnich pralni, wymagających optymalnej jakości maglowania przy minimalnych kosztach pracy i konserwacji.

W ofercie posiadamy modele o różnej wydajności (między 10 a 80 kg/h) oraz o różnym rodzaju podgrzewu (elektrycznym, gazowym, parowym), dzięki czemu możemy dobrać idealne urządzenie dla szerokiego wachlarza klientów.

Ulepszona konstrukcja jest bardziej ergonomiczna i skraca czas suszenia i maglowania bielizny do minimum. Prosta obsługa dodatkowo niweluje koszty utrzymania.

Dzięki możliwości załadunku i rozładunku bielizny wyłącznie z przodu urządzenia, magle pasowe FAGOR oferują dodatkową korzyść w postaci oszczędności miejsca.

CHARAKTERYSTYKA (WALCE o Ø 200, 325 i 500mm )

· Załadunek i rozładunek z przodu.
· Wymiary walca: od 1400 do 3200mm szerokości ze średnicą od 200, 325 i 500mm.
· Prędkość maglowania sterowana falownikiem.
· Panele ze stali nierdzewnej oraz stali malowanej.
· Układ odprowadzania powietrza o dużej mocy.
· Pasy załadunku i do maglowania wykonane z Nomexu, co ułatwia pracę, daje najlepszą jakość maglowania oraz zapewnia trwałość pasów.
· Elektroniczny mikroprocesor (sterowanie prędkością i temperaturą).
· Dostępny podgrzew elektryczny, gazowy i parowy (w zależności od średnicy).

KOMPAKTOWE MAGLE PASOWE

r04ok

Asortyment kompaktowych magli wyposażonych w walce o średnicy 600, 800 i 1000 mm został ulepszony i przeprojektowany, aby zapewnić najwyższą wydajność. Urządzenia te zajmują niewielką powierzchnię, doskonale sprawdzając się w pralniach o wysokiej produkcji dobowej. Wydajność takiego magla wynosi do 290 kg/h przy zajmowaniu powierzchni mniejszej niż 27m kw.

Nowością w ofercie są modele o średnicą walca 1000mm. Są to urządzenia idealne dla pralni o wydajności dziennej do 9 ton (w szpitalach, hotelach itp.), charakteryzujące się minimalnymi wymaganiami co do zajmowanej powierzchni jak i obsługi personelu.

Kolejną nowością są modele wyposażone w walec o rozmiarze 3300mm, co pozwala na maglowanie i składanie bielizny o rozmiarach 3300 x 3300 mm.

Firma FAGOR opracowała również nowy dotykowy ekran sterowania dla modeli Phoenix i Poseidon. Nowe sterowanie sprawia, że użytkowanie urządzenia jest łatwe i intuicyjne. Zaawansowany sterownik pozwala na ustawienie dowolnych parametrów maglowania lub składania.

Jedną z zalet tych urządzeń jest koncepcja nieckowa, dzięki czemu bielizna jest załadowywana i odbierana z przodu (lub przez sztaplarkę boczną w modelu PHOENIX), co pozwala na ekonomiczne wykorzystanie powierzchni w pralni. W przypadku, gdy klient preferuje odbieranie bielizny z tyłu urządzenia, urządzenia mogą również pracować jako urządzenia pośredniczące.

Asortyment ten występuje w trzech podstawowych modelach o różnych opcjach: w zależności od wydajności (średnica walca 600, 800 i 1000mm), długości (2600 i 3300mm) rodzaj podgrzewu (elektryczny, gazowy i parowy).

Katalog pdf do pobrania:

katalog