FAGOR INDUSTRIALLOGO_FagorOK2

r01ok

r02ok

Firma FAGOR już od 50 lat jest zorientowana na spełnianie oczekiwań sektora gastronomicznego, hotelarskiego oraz pralniczego.

 

Praca z marką cieszącą się ogólnoświatowym prestiżem

Już od 50 lat firma Fagor Industrial zaspokaja potrzeby restauracji, hoteli oraz pralni w zakresie niezbędnych dla nich urządzeń.

Obecnie firma zatrudnia ponad 1600 pracowników na całym świecie. Główną infrastrukturę firmy stanowi 11 własnych zakładów produkcyjnych oraz 30 biur handlowych.

Firma Fagor Industrial jest idealnym partnerem dla przedsiębiorców realizujących kompleksowe projekty dla klientów z całego świata i prestiżową firmą oferującą wysokiej jakości produkty oraz konkurencyjne usługi przed i posprzedażowe.

r02ok

Rozwiązanie dla każdego klienta

Niezależnie od wielkości firmy, czy też od Państwa oczekiwań, firma Fagor Industrial będzie w stanie dostarczyć konkretne rozwiązanie dla każdej zadania. Oferujemy o wiele więcej niż tylko sprzedaż urządzeń: oferujemy uniwersalne rozwiązania w zakresie pralnictwa.

Nasz asortyment pralnicowirówek, suszarek bębnowych oraz sprzętu do prasowania obejmuje nowoczesne modele zaprojektowane dla wszelkiego rodzaju zakładów, od dużych sieci hotelowych do małych przedsiębiorstw, ciesząc się znacznym udziałem w rynku w segmentach takich, jak szpitale, placówki służby zdrowia, czy pralnie samoobsługowe.

r03ok

Nasze urządzenia są w pełni zgodne ze wszelkimi standardami w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska, w tym z normą ISO 9001:2000, dzięki której każdego roku dostarczamy naszym klientom lepszą jakość. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że zaprojektowane przez nas urządzenia, jak i nasza obsługa techniczna, znacznie wychodzą poza obowiązujące wymagania prawne.

Z dumą przyznajemy, że jesteśmy świadomi potrzeb naszych klientów i zapewniamy im dopasowane do ich potrzeb porady ekspertów oraz natychmiastową obsługę posprzedażową na wszystkich pięciu kontynentach.

r04ok

Zobacz więcej:

(aby wyświetlić polskie napisy kliknij: Napisy -> WŁ. -> Przetłumacz napisy -> Polski -> OK)

Fabryka Fagor w Polsce:

fabryka fagor 2