logo_wmfWMF 1000S PRO

r01ok

 

NIEMIECKA marka WMF wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy czarnego napoju oraz wszystkich jego mlecznych kombinacji, stworzyła jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny ekspres ciśnieniowy WMF 1000 ProS Barista. Urządzenie, którego funkcjonalność oraz niepowtarzalny design wytyczają nowy kierunek w segmencie ekskluzywnych ekspresów do kawy.

WMF 1000 ProS Barista na każdym etapie powstawania – od projektu po efekt końcowy – tworzony był z troską o najwyższą jakość jak również z myślą o tym, że stanie się on bestselerem w segmencie automatycznych ekspresów ciśnieniowych.

Pozwólmy więc sobie na odrobinę luksusu i podarujmy sobie chwilę odprężenia przy filiżance mocnego espresso lub delikatnego latte macchiato, które dzięki urządzeniu WMF 1000 ProS Barista możemy z łatwością przygotować w domowym zaciszu.

Czerpiąc ze Swojej 125 letniej wiedzy i doświadczenia w branży gastronomicznej inżynierowie WMF stworzyli najnowszą odsłonę ekspresu WMF 1000 pro. Udoskonalony o nowe funkcje model WMF 1000 proS, którego premiera odbyła się w 2011 roku to bez wątpienia jeden z głównych faworytów do miana BESTSELLER 2011 r.

 

podgrzewacz_filizanekokWMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 2 filiżanek

WMF nieustannie stara się, aby Twoja kawa smakowała zawsze wyjątkowo, zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było silne i gorące. Podawane w zimnych filiżankach szybko traci temperaturę, a idealna crema przestaje być już cremą. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza parowego Steam Jet, taka sytuacja już się nie zdarzy.

Umieść jedną lub dwie filiżanki (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso.


 

wmf900_4okProfesjonalny system parzenia WMF

Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Najwyższej jakości materiały i masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.

Technologia, innowacyjność i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 900 Sensor Titan została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów gastronomicznych firmy WMF, która jest niekwestionowanym liderem w branży.

Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą.  Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92°C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.

wmf900_5okAutomatyczne funkcje czyszczenia

Płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam.


wmf900_1okFunkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe Creme

Jeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme – wystarczy nacisnąć jeden przycisk!silence1okWMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego

Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym.

Dzięki zastosowaniu obudowy izolacyjnej w module zaparzającym dźwięk jego pracy nie stanie się już przykrym doznaniem dla Twoich uszu.

gustokIndywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki

Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance.


 

 

kompozycjeokWybierz Swoją ulubioną kawę

Teraz możesz zaprogramować pod przyciskami szeroki wachlarz kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:

Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczne

Espresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną Cremą

Cafe Crema – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dni

Cafe au Lait – gorąca kawa z ciepłym mlekiem, o karmelowo-brązowym kolorze

Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką

Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny

Espresso Macchiato – espresso z odrobiną spienionego mleka

Ponadto możliwe jest dozowanie ciepłego mleka i mleka spienionego oraz gorącej wody np. na herbatę

Ekspres wyposażony jest w automatyczny przełącznik: mleko spienione/mleko nie spienione Duże zdjęcie podglądowe:

r03ok

 

Dane techniczne:

techniczneok