logo_wmfEkspres WMF 900S

r01ok
Nowy ekspres WMF 900 Sensor Titan wywiera wrażenie eleganckim wzornictwem i wysokiej jakości obudową o prawdziwie tytanowym wyglądzie. Oczywiście ekspres WMF 900 Sensor Titan to także sprawdzona jakość profesjonalnych ekspresów do kawy WMF oraz imponujący zestaw funkcji i dodatkowych, wyróżniających go cech.

WMF900_para1okWMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 1 filiżanki

WMF ciągle pracuje nad tym, by Twoja kawa smakowała zawsze idealnie. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było mocne i gorące. Podawane w podgrzanych przez Steam Jet filiżankach będzie miało idealną temperaturę, a crema odpowiednią konsystencję.

Umieść jedną filiżankę (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso.

 

wmf900_kawaokSpecjalnie wyciszony młynek kawy WMF (System SOUND BALANCE)

Młynek kawy WMF to najwyższa jakość i dokładność mielenia. Zaawansowana technologia WMF pozwoliła stworzyć młynek, który umożliwia płynną i precyzyjną regulację stopnia mielenia ziarna, przez co za każdym razem kawa mielona jest idealnie. To z kolei umożliwia wydobycie z każdego ziarenka całej kwintesencji smaku i aromatu kawy. W dążeniu do pełnej doskonałości WMF stworzył system wyciszający młynek. Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym.

 

Indywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki

Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance.

wmf900_fili


wmf900_1okFunkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe Creme

Jeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme – wystarczy nacisnąć jeden przycisk!
Twoja ulubiona kawa?

wmf900_2222okok

Teraz możesz zaprogramować mnóstwo opcji kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:

Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczne

Espresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną Cremą

Cafe Crema – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dni

Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką

Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny

wmf900_3All-In-One WMF –  jedna wylewka, wiele możliwości

Wylewka uniwersalna All-In-One WMF używana jest do kawy oraz mleka. Jej regulowana wysokość pozwoli Ci nalać wybrany napój zarówno do małej filiżanki, jak i większego kubka. Dzięki podwójnej dyszy mleka można zaparzyć jednocześnie dwie porcje Cappuccino lub Latte Macchiato.

W najwyższej pozycji wylewka uniwersalna All-In-One wydaje mleko, po przesunięciu wylewki All-In-One nieco w dół, wydawane będzie mleko spienione.

 

wmf900_4okProfesjonalny system parzenia WMF

Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Najwyższej jakości materiały i masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.

Technologia, innowacyjność i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 900 Sensor Titan została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów gastronomicznych firmy WMF, która jest niekwestionowanym liderem w branży.

Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą.  Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92°C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.

wmf900_5okAutomatyczne funkcje czyszczenia

Płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam.

 

wmf900_64 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy

Jesteś zwolennikiem oszczędzania energii? Użyj jednego z czterech trybów ECO przystosowanych i opracowanych do indywidualnych upodobań.

Tryb 1 – dla miłośników napojów mlecznych – cappuccino w każdej chwili i bez zwłoki

Tryb 2 – bez czasu oczekiwania dla Cafe Creme lub Espresso

Tryb 3 i 4 – napoje mleczne lub kawy czarne po krótkim czasie oczekiwania.

900S-2ok

 

Dane techniczne:

techniczneok