Logo_DOBRE_Winterhalter_farbig_grZmywarki do szkła i naczyń

Cztery typy zmywarek w czterech rozmiarach – to oferta nowej generacji urządzeń Winterhalter: Zmywarki do szkła, naczyń, naczyń Bistro i sztućców, każda w rozmiarze S, M, L i XL.

untitled

Specjalista od zmywania szkła – dla uzyskania świetnych rezultatów

Błyszczące, czyste szkło to wizytówka Państwa firmy. Dlatego zastosowanie profesjonalnej zmywarki to absolutna konieczność. Dzięki nowej generacji zmywarek firma Winterhalter dba o najwyższy poziom higieny oraz gwarantuje maksymalną ekonomiczność podczas zmywania szkła. Do wyboru są cztery rozmiary zmywarek – S, M, L i XL.

Szkło szkłu nierówne: Kieliszek do wina o cienkich ściankach w winotece należy zmywać zupełnie inaczej niż kufel do piwa w pubie. Dlatego w nowych zmywarkach do szkła czynniki odpowiedzialne za proces zmywania, zwłaszcza ciśnienie, czas, środek czyszczący i temperatura są dostosowywane automatycznie do danego rodzaju szkła za pomocą trzech wcześniej zdefiniowanych programów. Dzięki temu rezultat zmywania gwarantuje higieniczną czystość. Wybór programu następuje intuicyjnie za pomocą ikon zmywanych naczyń na ekranie dotykowym. Błędna obsługa jest zatem wykluczona.

untitledPerfekcyjna czystość
– wykraczająca poza standard. Od pomadki do ust, poprzez zaschniętą piankę z mleka aż po miąższ owoców: Wymagania, tak jak zabrudzenia są zróżnicowane. Nowe eliptyczne pole mycia na górze i na dole zapewnia siłę mycia na całej powierzchni, która poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Pływające cząstki, takie jak miąższ owoców i fusy z kawy usuwane są skutecznie za pomocą poczwórnego systemu filtracji ługu z czujnikiem zmącenia, dzięki czemu woda do zmywania pozostaje na długo czysta.

untitledOdpowiednie rozwiązanie dla każdego rodzaju szkła – dzięki VarioPower
Kieliszki do wina o długich nóżkach, małe kieliszki do aperitifu oraz kieliszki do szampana mogą łatwo przewracać się w zmywarce z uwagi na swój kształt i ciśnienie wody. VarioPower reguluje ciśnienie wody w każdym programie zmywania – i tym samym także stabilność filigranowych kieliszków. Aby uzyskać idealny rezultat mycia nawet przy niższym ciśnieniu, następuje odpowiednie dopasowanie innych czynników mycia. Dzięki temu taką samą czystość uzyskuje się w przypadku delikatnych kieliszków do wina przy niskim ciśnieniu, jak i mocnych kufli do piwa przy wysokim ciśnieniu.

untitledMniejsza korozja szkła, długotrwałe elementy dekoracyjne
Mleczne szkło, korozja szkła, wyblaknięte elementy dekoracyjne – kto tego nie zna? Przyczyna: zbyt wysokie temperatury mycia lub niewłaściwy środek czyszczący i jego nieprawidłowe dozowanie. Zmywarki do szkła Winterhalter z zasady działają delikatnie. Odpowiednie temperatury mycia i płukania, różne ciśnienie wody w zależności od programu i precyzyjne dozowanie środka czyszczącego zapewniają długą żywotność Państwa szkła. Idealne mycie szkła wspomaga System Winterhalter z prawidłowym uzdatnianiem wody oraz środkiem czyszczącym chroniącym elementy dekoracyjne.

untitledRozwiązania specjalne – w każdym z czterech rozmiarów
Jeżeli szkło po myciu nie jest schłodzone, cierpi na tym jakość napojów. Zimne napoje w ciepłym szkle są niesmaczne, a piana z piwa opada. W wersji Cool szkło jest spłukiwane zimną wodą. Eliminuje to czas oczekiwania i zapewnia stabilność piany z piwa. Wersja ReTemp dzięki obniżonym temperaturom w zbiorniku i bojlerze zapewnia szybką dostępność chłodnego szkła i jednocześnie redukuje koszty eksploatacyjne o 16 %. W połączeniu ze specjalnie opracowanymi produktami do czyszczenia rezultat zmywania gwarantuje higieniczną czystość.

untitled

Zwolennik czystości, który potrafi mocno zadziałać

Świat kuchni jest różnorodny: afrykańskie, azjatyckie i europejskie specjały należą dziś obok lokalnej kuchni do oferty gastronomicznej. Zmywane naczynia i rodzaj zabrudzeń są tak samo zróżnicowane, jak oferowane dania.

Tym zróżnicowanym wymaganiom potrafi sprostać nowa generacja podblatowych zmywarek do naczyń Winterhalter przy zachowaniu wysokiego standardu jakości. Niezależnie czy to lekkie lub mocne zabrudzenie, skrobia, tłuszcz lub białko – rezultatem zmywania są zawsze higienicznie czyste naczynia. Nowe zmywarki do naczyń Winterhalter uwzględniają również zróżnicowane kształty naczyń oraz ich wielkość – od kruchych japońskich czarek do zupy, po duże, mocne talerze do pizzy. W tym celu czynniki odpowiedzialne za proces zmywania, w szczególności ciśnienie, czas, środek czyszczący i temperatury, dostosowywane są automatycznie poprzez zdefiniowane programy do danego wsadu naczyń oraz jego stopnia zabrudzenia. Wybór programu następuje intuicyjnie przez przyporządkowanie odpowiedniej ikony zmywanych naczyń, która jednocześnie symbolizuje stopień zabrudzenia naczyń. Błędna obsługa jest zatem wykluczona.

Spośród czterech wielkości zmywarek S, M, L i XL można wybrać tę, która będzie optymalnie pasować do Państwa zmywanych naczyń przy uwzględnieniu dostępnego miejsca na ustawienie zmywarki.

untitledCzyste naczynia – wspaniałe wrażenie
W wielu lokalach ręczne zmywanie jest niemożliwe z uwagi na czas lub brak miejsca. Wymagania wobec zmywarki są odpowiednio wysokie.

Wyjątkowe, eliptyczne pola mycia ze specjalnie opracowanymi dyszami zapewniają maksymalne objęcie całej powierzchni oraz maksymalne wykorzystanie siły czyszczenia od góry i od dołu. Czystą wodę do mycia zapewnia nowy poczwórny system filtracji ługu.

untitledStabilność lekkich elementów
Przy zbyt wysokim ciśnieniu mycia, małe i lekkie elementy przewracają się i dotąd nie zawsze rezultat ich zmywania był zadowalający.

Dzięki VarioPower firma Winterhalter jako jedyny producent może zapewnić regulację ciśnienia mycia. Poprzez wybór odpowiedniego programu standardowego szczególnie lekkie zmywane naczynia pozostają stabilne na swoim miejscu i są dokładnie umyte. Także pozostałe czynniki mycia dostosowywane są automatycznie.

untitledKoniec z uporczywymi zabrudzeniami
Także w małych kuchniach mogą zdarzyć się silnie zabrudzone naczynia. Często należy je myć kilka razy albo nawet ręcznie.

Specjalnie skonfigurowany program umożliwia mycie przy szczególnie wysokim ciśnieniu i zapewnia ekonomiczność eksploatacji oraz uzyskanie higienicznej czystości również w przypadku silnie zabrudzonych naczyń.

untitledMaksymalna wydajność w przypadku blach i tac
W zależności od rodzaju zakładu gastronomicznego oprócz naczyń zmywane są również blachy i tace.

W przypadku mycia ręcznego zajmuje to wiele czasu i wymaga zużycia dużej ilości wody i energii. W takim przypadku opłaca się zastosowanie zmywarki UC-XL z bardzo głębokim wnętrzem. Dzięki temu ekonomiczniej i higieniczniej można myć blachy i tace.


untitledTalent komunikacyjny ze świadomością odpowiedzialności

Obsługa zmywarki powinna być na tyle łatwa, aby nie wymagała prawie wcale uwagi. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego posługiwanie się urządzeniami z serii-UC jest dziecinnie proste i nie wymaga znajomości konkretnego języka: W zależności od zmywanych naczyń lub zabrudzenia wybiera się właściwy program przez dotknięcie odpowiedniej ikony przedstawiającej naczynia. Sygnały optyczne i akustyczne informują personel na bieżąco o postępie zmywania oraz stanie zmywarki.

Ponadto zmywarka rozpoznaje błędy, informuje o ich wystąpieniu i częściowo samodzielnie je usuwa. W ten sposób Seria-UC aktywnie przejmuje odpowiedzialność i odciąża personel. Ekran dotykowy nie jest tylko instrumentem nawigacji, ale zawiera również spory zasób ważnych informacji dla szefa kuchni i technika serwisowego.

untitled

Katalog pdf do pobrania:

untitled