Logo_DOBRE_Winterhalter_farbig_grZmywarki do garów i blach

 

Zmywarka GS 630

GS630ok

Winterhalter proponuje rozwiązanie, które sprawdza się idealnie w przypadku małych zmywalni. GS 630 to najmniejsza na świecie zmywarka do przyrządów kuchennych. Kompaktowa, podblatowa zmywarka nadaje się doskonale do mycia standardowych skrzyń (Euro), blach, pojemników gastronomicznych GN, tac i filtrów tłuszczowych. W razie potrzeby w zmywarce GS 630 można myć także naczynia, sztućce, a po odpowiednim zaprogramowaniu urządzenia – szkło.

Niewielka zmywarka sprawdzi się zarówno w branży gastronomicznej, piekarniczej, jak i branży przetwórstwa mięsnego, osiągając przy tym wysokie wyniki wydajności. Urządzenie zapewnia utrzymanie czystości i higieny, jest ekonomiczne i znacznie skraca czas mycia naczyń.

Nowatorska zmywarka GS 630 spełnia najwyższe wymagania i wyznacza standardy w zakresie jakości. Jest łatwa w obsłudze, zapewnia czystość, higienę i jest bardzo skuteczna, także w przypadku silnych zabrudzeń. Ponadto urządzenie GS 630 jest łatwe w serwisowaniu.

min01ok2Wiele zastosowań

Oferta Winterhalter jest skierowana do różnych branż (przemysł gastronomiczny, piekarniczy, przetwórstwo mięsne, sieci gastronomiczne) i obejmuje także kosze, uzdatnianie wody oraz środki czyszczące, dostosowane do rodzaju naczyń i zabrudzeń.min02okPerfekcyjna czystość i higiena

System myjący składający się z rewersyjnych górnych i dolnych ramion myjących optymalnie pokrywa powierzchnię przy zachowaniu maksymalnego ciśnienia. Oprócz standardowego programu zmywarka jest wyposażona w intensywny i krótki program mycia, których wybór zależy od stopnia zabrudzenia naczyń. Wysoki poziom higieny zapewnia poczwórny system filtrujący z systemem oczyszczania roztworu myjącego Mediamat.

min03okŁatwa obsługa

Czytelna obsługa za pomocą jednego przycisku, z niewymagającym znajomości języka barwnym kodowaniem, to idealne rozwiązanie dla często zmieniającego się personelu obsługi. Sprawdzony układ sterowania WPS zapewnia optymalny komfort, np. wskaźnik aktualnych wartości temperatury w zbiorniku i bojlerze lub wskaźnik informujący o braku środka czyszczącego i nabłyszczacza. Ustawienie drzwi w położeniu blokowania pozwala na wygodne wywietrzenie wnętrza maszyny pod koniec dnia pracy.

min04okŁatwe serwisowanie

Zastosowanie licznych przemyślanych rozwiązań skraca czas serwisowania do niezbędnego minimum. Oprócz wygodnego dostępu do przestrzeni technicznej maszyny GS 630 jest wyposażona w system diagnozowania usterek i szybkiego usuwania awarii. Nasi serwisanci i wykwalifikowani przedstawiciele służą fachowym doradztwem. Szybki czas reakcji i serwis z wieloletnim doświadczeniem oraz magazyn części zamiennych stanowią uzupełnienie oferty.

min05okJakość i konserwacja

Wysokie wymagania względem jakości zastosowanych materiałów i ich obróbki zapewniają długi okres żywotności maszyny. Zmywarka GS 630 posiada ochronę bryzgoszczelną. Automatyczny program samooczyszczania ułatwia konserwację maszyny, skraca czas przeznaczony na czynności konserwacyjne i redukuje związane z tym koszty. Ramiona myjące z dyszami można na czas czyszczenia zdemontować, podobnie jak pozostałe elementy systemu filtrującego.


Katalogi pdf do pobrania:

min_kat_GS630

Zmywarka GS 630