Środki myjące do zmywarekLogo_DOBRE_Winterhalter_farbig_gr


Kto chce świetnie zmywać potrzebuje nie tylko zmywarki

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Od ponad 60 lat firma Winterhalter słynie z doskonałych efektów zmywania. U nas możesz nabyć kompleksowy zestaw rozwiązań: oprócz zaawansowanej i innowacyjnej technologii zmywarek dostarczamy także wysokiej jakości środki do utrzymania higieny, urządzenia do uzdatniania wody, wyposażenie oraz zapewniamy doskonały serwis. Bo tylko z precyzyjnie dopasowanymi komponentami można zapewnić trwały, doskonały rezultat zmywania.

Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje specjalistyczne w zakresie zmywania w gastronomii, firma Winterhalter oferuje wypróbowane w praktyce, wysokiej jakości, niezawodne produkty do mycia i utrzymania higieny.

Tworząc własne produkty, przeprowadzamy testy skuteczności i testy zastosowania, a także optymalizujemy receptury, dostosowując je do techniki zmywania firmy Winterhalter. Coraz to nowe innowacje gwarantują higieniczną czystość i połysk nawet przy stale rosnących wymaganiach.

Środki do utrzymania higieny Winterhalter – nowy standard blasku

Wydajność i komfort użytkownika są najważniejsze dla firmy Winterhalter. Dlatego stale pracujemy nad optymalizacją naszych produktów – zarówno pod względem ich składu, jak i formy. Paleta produktów do mycia i zapewnienia higieny Winterhalter o ulepszonych recepturach jest jeszcze bardziej skuteczna i precyzyjna.

Nowy kształt opakowań ułatwia użytkowanie. Nowe kolory opakowań i etykiety odpowiadają przemyślanej, niezależnej od języka systematyce, umożliwiając szybką orientację w produktach i ich przeznaczeniu.

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Trzy kroki do odpowiedniego środka myjącego

Dla każdego wyzwania Winterhalter oferuje odpowiedni środek myjący. Podstawowe kryteria decyzji to:
1. rodzaj zmywanych naczyń
2. stopień zabrudzenia
3. wymagania specjalne
Poniższy schemat wyboru może być przydatny przy wszystkich wymaganiach standardowych. W przypadku wymagań specjalnych i problemów chętnie doradzi Państwu ekspert z firmy Winterhalter.

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Doskonale umyte naczynia szklane – blask bez polerowania

Zapobieganie korozji szkła, ochrona zdobień, a mimo to dokładne mycie – dla środka myjącego do szkła firmy Winterhalter to żaden problem. Łagodne składniki zapewniają doskonały blask szkła przy minimalnym zużyciu.

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Bezkompromisowa czystość różnych naczyń

Płyn myjący do naczyń bistro musi spełniać dwa warunki: nabłyszczać i chronić szkło, a jednocześnie myć naczynia nie pozostawiając osadów i zapewniając higienę. Dlatego środki te zarówno chronią szkło, jak i zapewniają doskonałą czystość naczyń lekko zabrudzonych osadami z kawy lub herbaty.

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Delikatna ochrona specjalnie do delikatnych materiałów

Optymalną ochronę materiałów i higieniczną czystość zapewniają nasze środki myjące do garnków i przyrządów kuchennych. Przy ich użyciu zmywanie jest wyjątkowo skuteczne i delikatne. Specjalne składniki aktywnie zmniejszają ilość piany w zmywarce do garnków i przyrządów kuchennych.

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Nabłyszczanie dla idealnego połysku

Samo mycie nie zapewnia doskonałego rezultatu zmywania. Niezbędne są też nabłyszczacze firmy Winterhalter. Neutralizują pozostałości środka myjącego i chronią przed osadzaniem się kamienia na zmywanych naczyniach. Specjalne składniki pomagają w szybkim wysychaniu.

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd

Jakość i serwis wzajemnie się uzupełniają

Chemie_Broschuere_PL_RZ.inddPonad 60 lat doświadczenia, wysokie kompetencje i bliskość klienta sprawiają, że firma Winterhalter gwarantuje doskonały rezultat zmywania. Dzięki skupieniu się na temacie „zmywania w gastronomii” dostarczamy idealnie dopasowane rozwiązania.

Własne produkty i techniki zastosowania
Kilkuosobowy zespół ekspertów zajmuje się ciągłym doskonaleniem produktów do mycia i utrzymania higieny Winterhalter, tak aby uzyskać rozwiązania dostosowane do różnych zastosowań. W przypadku problemów z ich stosowaniem nie jesteście Państwo zdani na siebie, ponieważ zoptymalizujemy wszystkie czynniki, aż do osiągnięcia doskonałego rezultatu zmywania. Świadczymy usługi serwisowe na miejscu, od analizy wody, aż po test higieny.

Zarządzanie jakością i odpowiedzialne działanie
Odpowiedzialne postępowanie ze środowiskiem naturalnym jest dla firmy Winterhalter oczywiste. Obejmuje ono stosowanie nietoksycznych, neutralnych dla zdrowia surowców i produkcję przyjazną dla środowiska. Kolejnym elementem jest odpowiednie dozowanie. Poprzez wysokoskoncentrowane środki można uniknąć obciążenia środowiska nadmiernymi ilościami detergentów. Poprzez prawidłowe oznaczenia produktów i podanie zawartości poszczególnych składników maksymalnie chronimy użytkowników. Przeprowadzamy we własnym zakresie szczegółowe badania, a oprócz nich zlecamy też niezależne testy higieny i certyfikacje zgodnie z ISO 9001, 14001, OHSAS 18001.

Zaopatrzenie i logistyka
Jako dostawca środków do mycia i utrzymania higieny firma Winterhalter gwarantuje dostawy w całej Europie. Posiadamy duży centralny magazyn i szeroką sieć sprzedaży, dzięki czemu zapewniamy dostawy – czy to jednej paczki, czy całej ciężarówki produktów.

Kompleksowe rozwiązania gwarantują doskonały efekt
Idealny rezultat oprócz doskonałej zmywarki i odpowiedniego dozowania środków utrzymania higieny, wymaga prawidłowego uzdatnienia wody i zastosowania pasującego wyposażenia. Wszystkie komponenty do procesu zmywania są dokładnie dostosowywane przez techników firmy Winterhalter: do siebie wzajemnie oraz do zmywanych naczyń, a także do indywidualnych zastosowań, tak abyście Państwo mogli stale cieszyć się doskonałymi efektami zmywania.

Katalog pdf do pobrania:

Chemie_Broschuere_PL_RZ.indd