Systemy zmywania

Logo Winterhalter


Przemyślane i kompleksowe systemy zmywarek Winterhalter

Marka Winterhalter od dziesięcioleci reprezentuje innowacyjność i niezawodność w dziedzinie przemysłowych systemów myjących. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zmywarek, środków chemicznych i higieny kuchni oraz koszy, uzdatnienia wody a także osprzętu. Tym samym gwarantujemy higieniczną czystość zmywania “w jednym pakiecie”. Odkryjcie Państwo najlepszą niemiecką i szwajcarską jakość.

Zmywarki Winterhalter

Niezależnie, czy chodzi o rozwiązania na potrzeby gastronomii, hotelarstwa, piekarni, rzeźni bądź placówek żywienia zbiorowego: zapewniamy optymalny system zmywania dostosowany do każdych warunków pracy. Nasze portfolio obejmuje asortyment począwszy od małych zmywarek do naczyń po zmywarki wielozbiornikowe z taśmą transportową i transportem koszy.

Nasze przemyślane rozwiązania są w branży zawsze o krok naprzód. Zaś nasze praktyczne rozwiązania innowacyjne zostały już wielokrotnie odznaczone przez specjalistyczne jury na międzynarodowej arenie.

W trakcie opracowywania koncepcji i konstruowania nowych produktów najwięcej uwagi poświęcamy kwestiom takim jak ekonomiczność, higiena, jakość, a także, oczywiście, łatwość obsługi urządzenia. Najlepszym tego przykładem jest nowa seria zmywarek UC. Jako pierwszy producent zmywarek podblatowych z ekranu dotykowego uczyniliśmy główny element obsługi, a wersję Energy wyposażyliśmy w system odzyskiwania ciepła z powietrza recyrkulacyjnego. Poza innymi innowacjami nowa seria zmywarek wyróżnia się również wyjątkowymi, umieszczonymi u góry i u dołu eliptycznymi polami myjącymi, dzięki którym uzyskano efekt maksymalnej mocy i pełnego zasięgu zmywania.

Postaw na markę Winterhalter i doskonałe wyniki zmywania przy maksymalnej wydajności.

Zmywarki kapturowe Winterhalter

Winterhalter – specjalista od zmywania:

  • Przedsiębiorstwo rodzinne działające od trzech pokoleń
  • Obecne na całym świecie w ponad 70 krajach
  • Uznany w największych i najlepszych zmywalniach
  • Profesjonalna technika zmywania od maszyn podblatowych, poprzez maszyny kapturowe aż do maszyn z transportem koszowym lub taśmowym
  • Kompleksowe rozwiązania obejmujące urządzenia, środki czyszczące, systemy uzdatniania wody oraz akcesoria od jednego producenta

Szanowni Klienci,

untitledw ostatnich latach gastronomia na całym świecie bardzo się zmieniła i rozwinęła. W zakładach gastronomicznych, począwszy od lokali typu coffeeshop, poprzez snackbary po wykwintne restauracje, oferowane są dania i napoje dla każdego podniebienia – i to 24 godziny na dobę. Tak zróżnicowane, jak oferowany asortyment gastronomiczny, są zmywane naczynia i zabrudzenia, w związku z tym również wymagania stawiane zmywarkom przemysłowym.

Warunki profesjonalnego zmywania poddawane są radykalnym zmianom. Uszczuplanie się zasobów na światowych rynkach doprowadziło do ukształtowania nowej świadomości dotyczącej zużycia i kosztów eksploatacyjnych. Stały się one istotnymi kryteriami przy podejmowaniu decyzji o inwestycjach. Intensywna analiza życzeń klientów przedstawionych w osobistych rozmowach oraz w ogólnoświatowej ankiecie stanowiły ważny impuls do opracowania „wymarzonej zmywarki”. Wprowadzając nową serię zmywarek podblatowych, zrealizowaliśmy wyjątkową koncepcję urządzeń, która w trzech krokach prowadzi do znalezienia Państwa indywidualnego rozwiązania.

Nasze nowe zmywarki podblatowe charakteryzują się nie tylko ekonomicznością, ale również najprostszą obsługą stanowiąc wielkie ułatwienie w codziennej pracy. Dzięki inteligentnej technice, wymarzone zmywarki potrafią kontrolować proces zmywania i w odczuwalny sposób odciążyć użytkownika. Jednocześnie zagwarantowane jest bezpieczeństwo pod względem rezultatu zmywania oraz higieny.

Firma Winterhalter jako długoletni lider technologiczny na rynku w zakresie zmywarek podblatowych tworzy nowe horyzonty wprowadzając wymarzoną zmywarkę spacja. Firma Winterhalter oferuje rozwiązania w zakresie zmywania dostosowane do indywidualnych potrzeb i obiecuje tym samym nową jakość, która będzie doceniana przez długie lata podczas każdego procesu zmywania.

Zachęcamy serdecznie do odkrycia wymarzonej zmywarki!

untitled

Załączniki do pobrania