Gastrobroschuere_polnisch.inddVIESSMANN
– komory chłodnicze


r06ok

r01okGwarancja świeżości dla Państwa produktów

Innowacyjne i pewne chłodzenie jest nieodłączną częścią Państwa nowoczesnej codzienności w hotelarstwie i gastronomii oraz kluczem do sukcesu. Wyroby masarskie, produkty mleczne, ryby, pieczywo lub napoje – wymagają indywidualnego podejścia. Urządzenia chłodnicze Vissmanna komory, lodówki, zamrażarki odznaczają się wielofunkcyjnym chłodzeniem i znakomitą jakością znaną na całym świecie od dziesięcioleci.


r02okNowy standard zachowania higieny

Utrzymanie higieny w chłodzeniu szybko psujących się produktów jest najważniejszym czynnikiem prowadzącym do tego, aby produkty jak najdłużej zachowały swoją świeżość. Ponadto równie ważną i niezmienną zasadą dotyczącą przechowywania w urządzeniach chłodniczych jest ochrona przed niebezpiecznymi bakteriami takimi jak Salmonella. Viessmann oferuje dzięki swoim rozwiązaniom nowy standard w technice chłodzenia pozwalający zachować higienę na najwyższym poziomie, abyście zawsze mieli Państwo pewność, że Państwa towary i produkty pozostaną świeże.

Świetne rozwiązanie dla gastronomii prowadzonej na wysokim poziomie

r05ok

W hotelarstwie i gastronomii niezwykłą rolę odgrywają skuteczne i wydajne procesy robocze, krótkie drogi pokonywane przez produkty oraz szybkość i nieskomplikowane przechowywanie towarów wymagających zapewnienia niskich temperatur. Przechowywane towary muszą być łatwo i szybko dostępne. Różne artykuły spożywcze i napoje wymagają często różnych temperatur przechowywania, aby zawarte w nich witaminy nie uległy rozkładowi a wszystko pozostało świeże i trwałe. Wszystko to jest niezwykle ważne w przechowywaniu towarów.

Obojętnie czy jest to wielka kuchnia z miejscem na urządzenia chłodnicze i mrożące, czy też mała i gustowna kuchnia restauracyjna á la „Haute Cuisine“ z małą ilością wolnego miejsca, w której jest tylko miejsce na ulokowanie lodówki przemysłowej – firma Viessmann jako europejski lider na rynku z ponad 30 letnim doświadczeniem jest w stanie zawsze znaleźć rozwiązanie dla zróżnicowanych potrzeb i warunków. Wykonanie wg indywidualnych wymagań jest zawsze najwyższej jakości.

Dopasowana do potrzeb profesjonalistów technika chłodzenia na najwyższym poziomie.

Gwarancja świeżości Państwa produktów

Tecto_Kuehlzelleok

W nowoczesnym przechowywaniu produktów wymagających chłodzenia zarówno w ramach prowadzonej działalności gospodarczej jak i w gospodarstwie domowym nie można zrezygnować z optymalnie chłodzonej spiżarni. Zarówno w zakresie przechowywania kegów, zapasów wina czy artykułów spożywczych Viessmann oferuje optymalne rozwiązanie: urządzenia chłodnicze, lodówki i zamrażarki charakteryzujące się idealnymi warunkami temperaturowymi i praktycznymi rozwiązaniami w zakresie pojemności!

Liczne standardowe wymiary ze zmiennymi szerokościami i głębokością umożliwią spełnienie wszystkich Państwa życzeń dotyczących różnorodnego zastosowania. Już najmniejsze wersje produktu zajmujące jedynie powierzchnię 1,08 m², mające wysokość 1.95 m i pojemność 1540 l zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby Państwa produkty były przechowywane w sposób uporządkowany i przejrzysty.

Komory chłodnicze:

  • zakres temperatur od +3°C do +19°C
  • 60, 80, 100 mm standardowe grubości izolacji (nie zawierające FCKW)
  • dostępne w wersjach standardowych oraz przemysłowych
  • pozwalają zachować pełną higienę dzięki podłożu ze stali szlachetnej
  • liczne różnorodne wymiary standardowe dostępne od zaraz

Komory chłodnicze i mroźnicze:

  • zakres temperatur od -50°C do +60°C
  • 60 – 150 mm grubości izolacji (nie zawierające FCKW)
  • pozwalają zachować pełną higienę dzięki podłożu i ścianom wykonanym zgodnie z programem Tecto
  • perfekcyjnie dopasowana technika systemowa do agregatów chłodzących Viessmann

SilverProtec®

Teraz przeciwbakteryjna powłoka proszkowa w standardzie

Powłoka proszkowa Viessmann SilverProtec® urządzeń i agregatów chłodzących oferuje aktywną i długotrwałą ochronę przed mikroorganizmami, aż po trudno dostępne w czasie standardowego czyszczenia szczeliny.

Gastrobroschuere_polnisch.indd

Uwalnianie naturalnych jonów srebra prowadzi do tego, że bakterie i grzyby obumierają podczas kontaktu z powierzchnią. SilverProtec® działa przy tym potrójnie: blokuje wymianę protoplazmy, zapobiega oddychaniu komórkowemu, hamuje podział komórek i powoduje przy tym, że mikroorganizmy podczas kontaktu z powierzchnią obumierają.

Gastrobroschuere_polnisch.indd

Od teraz wszystkie urządzenia chłodnicze, lodówki, zamrażarki wyposażone są w antybakteryjną powłokę proszkową SilverProtec® – całkowicie niewidoczną, dostępną bez dopłat, o dużej skuteczności w walce z niechcianymi zarazkami!

Mocne argumenty

Gastrobroschuere_polnisch.inddMade in Germany

Możliwość przeniesienia produkcji marki Viessman za granicę nie wchodzi w rachubę ze względu na wysoce skoncentrowany knowhow, filozofię rynku i długą tradycję. Dzięki skomplikowanemu procesowi od pierwszego pomysłu, przez wykonanie pierwszego prototypu oraz wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej fachowej wiedzy planistów, inżynierów, architektów,możliwe jest uzyskanie w zakładzie w Hofie tak wysokiej jakości produkcji.

r10Zalecane przez ekspertów

W wyniku wprowadzenia naszej przeciwbakteryjnej powłoki proszkowej SilverProtec©, jako nowego standardu higieny dla wszystkich urządzeń chłodniczych, lodówek, zamrażarek, marka Viessmann Kühltechnik AG otrzymała rekomendację stowarzyszenia kontrolerów artykułów spożywczych Niemiec.

Sprawdzony w najmniejszym detalu

Gastrobroschuere_polnisch.inddProdukty firmy Viessmann spełniają zawsze najwyższe wymagania. Dlatego nawet w zakresie ochrony przeciwpożarowej firma jest w stanie zaoferować Państwu szeroką gamę produktów.

r20W wyniku regularnych i skrupulatnych kontroli zewnętrznych i wewnętrznych marka Viessmann Kühltechnik AG otrzymała jako jeden z dwóch producentów na terenie Niemiec znak zgodności (Ü-Zeichnen), jako znak certyfikacji w zakresie budownictwa.

[contact-form-7 404 "Not Found"]


Katalog pdf do pobrania:

Gastrobroschuere_polnisch.indd