Logo_Rational_DOBRE_OKRATIONAL

– przedsiębiorstwo kucharzy

r01ok

Maksymalna korzyść dla naszych klientów: oto cel, który przyświeca nam od ponad 35 lat. Wszystko zaczęło się od skonstruowania pierwszego pieca konwekcyjno-parowego, który zrewolucjonizował świat termicznego przyrządzania potraw. Od tego czasu idziemy konsekwentnie drogą specjalizacji i skupiamy się przy tym wyłącznie na potrzeby naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązywać ich problemy w optymalny sposób – lepiej niż inni.

Powodem tego jest także sposób, w jaki postrzegamy samych siebie: nie uważamy, że naszym głównym zadaniem jest wytwarzanie maszyn, ale oferowanie kucharzom innowacyjnych rozwiązań. I to właśnie odzwierciedla się w naszej działalności, w której fizycy, inżynierowie, specjaliści z zakresu żywności i żywienia oraz kucharze rocznie wykorzystują około 25 ton produktów spożywczych, aby jeszcze bardziej zwiększyć naszą przewagę innowacyjną oraz doskonalić oferowaną naszym klientom różnorodność użytkową.

Whitefficiency® – więcej w środku, mniej wokół

r02ok

whitefficiency® oznacza dla nas wyciągnięcie maksymalnej korzyści z każdego użytego dobra: czasu, energii, wody, przestrzeni lub surowca. Krótko mówiąc: whitefficiency®.

whitefficiency® traktujemy jako podejście całościowe. Ma ono początek na etapie tworzenia produktu: wspólnie z ośrodkami uniwersyteckimi prowadzimy badania, których celem jest stworzenie innowacyjnych rozwiązań, pozwalających minimalizować zużycie zasobów naturalnych. Proces jest kontynuowany w trakcie produkcji, za którą otrzymaliśmy certyfikat zgodności z wymogami ochrony środowiska. Szczególną rolę odgrywa chroniąca zasoby naturalne logistyka dystrybucji oraz utylizowanie zużytych urządzeń.

Powyższa zasada jest bardzo ważna dla naszych klientów, użytkujących SelfCookingCenter® whitefficiency®. Tam właśnie whitefficiency® opłaca się w szczególnie wyraźny sposób. Przykłady? Nowego rodzaju wydajność, która nawet przy dużych ilościach zawsze gwarantuje niezmiennie wysoką jakość i minimalizuje ilość odpadów oraz ubytki wagowe zużytego surowca. Inny przykład: optymalne wykorzystanie mocy naszych urządzeń zapobiega powstawaniu zapotrzebowania na dużą część energii i wody. Skraca się również czas potrzebny do wykonania poszczególnych czynności.

Biorąc pod uwagę także fakt, że SelfCookingCenter® whitefficiency® – zajmując minimalną powierzchnię podłogi – zastępuje 40-50 % wszystkich tradycyjnych urządzeń kulinarnych, takich jak kuchenki, piecyki konwekcyjne, patelnie uchylne, kotły, parowniki czy grill, staje się jasne, dlaczego w jego nazwie pojawia się hasło „wydajność” (efficiency).

Na koniec whitefficiency® oznacza dla nas także ciągłe czuwanie w imieniu użytkownika. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej dbamy o to, aby każdy użytkownik od samego początku czerpał jak największą korzyść z inwestycji: przez całe życie produktu.

 r03ok

Zobacz film: