Logo_Rational_DOBRE_OKSystem bankietowy Finishing

Finishing® – smaczniejsze niż świeżo ugotowane

Gotowanie świeżych potraw jest w codziennej rutynie kuchennej połączone z utrzymaniem w cieple, np. w szafce utrzymującej ciepło lub w schowku. Utrzymywanie w cieple oznacza utratę jakości. Funkcja Finishing® SelfCooking Center® czyni utrzymywanie w cieple zbędną czynnością – niezależnie od tego, czy ma być przygotowanych 1, 10 lub kilka tysięcy posiłków. Zależnie od oczekiwanej liczby gości talerze są przygotowywane na zimno i następnie przechowywane w stanie schłodzonym na specjalnym stelażu na talerze. Dopiero na krótko przed podaniem dzięki funkcji Finishing® przygotowanych zostanie 20 lub nawet kilka tysięcy dań do zaserwowania gościom bez stresu i dodatkowego personelu. Daje to Państwu niezbędną elastyczność, aby móc odpowiednio reagować na typowe dla imprez opóźnienie w podawaniu dań.

r02okSystemy bankietowe do urządzeń stołowych, składające się z następujących elementów:
– stelaż na talerze
– thermocover
– wózek transportowy.

Systemy bankietowe do urządzeń stojących, składające się z następujących elementów:
– stelaż na talerze
– thermocover.Dzięki Finishing® każda impreza jest przyjemnością

r03okNa stelażu można ustawić do 120 talerzy. Dobry dostęp oraz niewielka wysokość stelaży na talerze (do 1,60 m) umożliwiają najszybsze i najbardziej ergonomiczne załadowywanie i wyładowywanie talerzy. Łatwy transport potraw gwarantuje wąska konstrukcja oraz szczególnie duże, stabilne oraz higieniczne podwójne rolki zwrotne (CNS).

Wózek transportowy do stelaży na talerze

r05okWózek transportowy standard dla:
• Podstaw, wysokość 696 mm

Wózek transportowy możliwość regulacji wysokości:
• Blaty robocze, wysokość do 1.265 mm
• Podstawy podwyższone do 956 mm
• Combi-Duo

Thermocover

r06okZa pomocą pokrowca Thermocover firmy Rational można “zaparkować” już przyrządzone potrawy w funkcji Finishing®. Pozostaną one gorące do 20 minut – wystarczająco dużo czasu do realizacji Finishing® dla kolejnych stelaży na talerze oraz transportu do punktu wydawania.

 

 

Wózek transportowy Combi-Duo z pokrowcem Thermocover

r07okPołączenie „wózka transportowego z możliwością regulacji wysokości” z „Thermocover dół” zostało stworzone specjalnie do Finishing® za pomocą Combi-Duo. Dolny Thermocover całkowicie obejmuje wózek transportowy, dzięki czemu potrawy mogą być utrzymywane w temperaturze spożycia do 20 minut. Wystarczy dobrać odpowiedni stelaż ruchomy na talerze oraz Thermocover do górnego urządzenia i optymalny zestaw do Finishing® jest gotowy.Podstawa z prowadnicami/szyna wjazdowa do stelaża na talerze

r08okW przypadku urządzeń stołowych typu 61, 62, 101 oraz 102 przy użyciu telerzy na talerze i stelaży ruchomych konieczne jest zastosowanie szyny wjazdowej.

 Katalog pdf do pobrania:

katalog_akcesoriaok