Logo_Rational_DOBRE_OKSelfCookingCenter®

r03ok

r01ok

Jedyny w swoim rodzaju system przyrządzania potraw, który czuje, rozpoznaje, działa z rozmysłem, wyprzedza myśli, uczy się oraz komunikuje.

RATIONAL pomoże Państwu w realizacji pomysłów

Gotowanie to pasja, rzemiosło i doświadczenie. To kucharz z wykorzystaniem swoich idei przemienia surowe produkty w smaczne potrawy. Jego indywidualność oraz kreatywność to podstawa kulinarnej różnorodności na świecie.

Właśnie tę indywidualność chcemy pielęgnować, dając Państwu pole do realizacji pomysłów. Opracowując technologię, która doskonale będzie Państwa wspierać podczas przyrządzania potraw. Technologię, która w naturalny sposób zrealizuje Państwa wytyczne i będzie służyć Państwu pomocą zawsze wtedy, gdy będzie to potrzebne.

Ponieważ to Państwo wiedzą najlepiej, co smakuje Państwa gościom.

r04ok

Kucharz przyrządza potrawy z wykorzystaniem wszystkich 5 zmysłów

Nowy RATIONAL również

Czy istnieje system przyrządzania potraw, który gotuje dokładnie tak, jak sobie Państwo tego życzą? Który inspiruje i uwalnia od uciążliwej rutyny? Który jest niezawodny zawsze wtedy, gdy tego Państwo potrzebują? Który pracuje jedynie tak, jak sobie Państwo tego życzą?

Tak. Nowy SelfCookingCenter® 5 Senses to właśnie taki system. To system, który zawsze doskonale będzie Państwa wspierać.

SelfCookingCenter® 5 Senses to jedyny na świecie system przyrządzania potraw posiadający 5 zmysłów. Ponieważ czuje, rozpoznaje, działa z rozmysłem, wyprzedza myśli, uczy się, a nawet się z Państwem komunikuje.

Nowe urządzenie RATIONAL jest owocem 40 lat badań w zakresie przyrządzania potraw i zostało opracowane przez kucharzy dla kucharzy. Wraz z dietetykami, fizykami i inżynierami ustanowiliśmy nowe standardy jakości potraw, wydajności oraz inteligencji gotowania. Standardy, których zalety Państwo docenią.

r05ok

Szukają Państwo niezawodnego asystenta?

Mamy go: SelfCookingCenter® 5 Senses

SelfCookingCenter® 5 Senses grilluje, smaży, piecze, gotuje na parze, dusi, blanszuje i sparza. Dodatkowo niezależnie od tego, czy chcą Państwo przyrządzić mięso, ryby, drób, warzywa, potrawy z jajek, wypieki, desery, w  trzydziestu czy kilku tysiącach porcji. Ten system przyrządzania potraw to Państwa wszechstronny asystent w restauracji, hotelu, firmie kateringowej, na stołówkach lub w gastronomii systemowej.

To Państwo decydują, jak mają smakować potrawy, a SelfCookingCenter® 5 Senses realizuje Państwa wytyczne. Dokładnie i niezawodnie. Ponieważ dla nas jest i pozostanie niezwykle istotne, aby to szef kuchni decydował o wynikach pracy i otrzymywał żądane rezultaty

Nowe urządzenie SelfCookingCenter® 5 Senses to odciążenie, o którym marzy każdy zespół kucharzy. Jest oszczędne, zwalnia Państwa z rutynowych czynności i pozwala skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Ostatecznie liczy się przecież zadowolenie gości.

W przeszłości do przyrządzania potraw kucharze potrzebowali sprzętów, takich jak grill, piec, kuchenka, garnki i patelnie. Dziś są to cztery inteligentne funkcje asystenckie, które wspierają Państwa podczas pracy w kuchni.

r06ok

iCookingControl realizuje Państwa życzenia

r07okDoświadczeni kucharze doskonale wiedzą, jaki musi być wynik przyrządzania potrawy, aby smakowała ona gościom – właśnie ten wynik stanowi wytyczne. Czy mięso ma być mocno czy lekko przypieczone, mniej czy bardziej przyrumienione, wypieczone średnio czy mocno? iCookingControl zrealizuje te wytyczne z precyzyjną dokładnością.

Jest to możliwe, ponieważ w systemie zebrane zostały doświadczenia z prowadzonych przez firmę RATIONAL na przestrzeni 40 lat badań w zakresie przyrządzania potraw. iCookingControl wykorzystuje te doświadczenia i osiąga żądane wyniki wyjątkowo szybko i niezawodnie.

Poznaje Państwa preferencje, a w przypadku zadowolenia z uzyskanego rezultatu, mogą Państwo lub Państwa zespół kucharzy w każdej chwili powrócić do niego po naciścięciu jednego przycisku. A co najważniejsze: nie ma zupełnie znaczenia, czy następnym razem będą Państwo chcieli przyrządzić mniejszą czy większą ilość potrawy oraz czy Państwa produkt będzie w mniejszych lub większych kawałkach, grubszych czy cieńszych.

Państwa dania udadzą się zawsze tak, jak sobie Państwo tego zażyczą. Po prostu genialne!

r08ok

Pragną Państwo pełnej kontroli?

Otrzymają ją Państwo – dzięki iCookingControl

iCookingControl przyrządzi Państwa potrawy nie tylko zgodnie z Państwa życzeniem. Dzięki iCookingControl utrzymują Państwo również kontrolę nad aktualnymi procesami gotowania. Ponieważ jedynie ten system przyrządzania potraw pokaże Państwu, w jaki sposób gotuje. Tak oto o każdej porze wiedzą Państwo, co aktualnie dzieje się w Państwa systemie przyrządzania potraw.

Jak to działa?

SelfCookingCenter® 5 Senses wyczuwa i rozpoznaje rozmiar i wielkość załadunku, a także stan produktów i automatycznie oblicza odpowiedni stopień zarumienienia. W zależności od żądanego rezultatu podejmuje konieczne decyzje i optymalnie dostosowuje temperaturę, czas gotowania, prędkość powietrza oraz klimat w komorze do wymogów związanych z przyrządzaniem danego dania.

Gdy tylko zmieni ustawienia, informuje o tym Państwa na ekranie. Wyświetla dodatkowo nawet informację o tym, dlaczego podejmuje zmiany. W ten sposób nie tylko decydują Państwo o rezultatach, ale również zachowują pełną kontrolę.

r09ok

Inteligentne załadunki mieszane maksymalizują wyniki i jakość

r10ok

Dzięki iLevelControl z łatwością, szybko i elastycznie poradzą sobie Państwo z daniami à la carte, mise en place czy bufetem śniadaniowym.

Na powierzchni zaledwie jednego metra kwadratowego wykorzystują Państwo jednocześnie wiele różnych sprzętów kuchennych, takich jak garnki, patelnie, grill, tace do smażenia czy frytkownicę, które umieszczone są jedno nad drugim. W ten sposób przyrządzają Państwo najróżniejsze potrawy w jednym urządzeniu. SelfCookingCenter® 5 Senses pokazuje Państwu na ekranie, jakie potrawy można przyrządzać razem.

Określają Państwo przyrządzane dania, a iLevelControl nadzoruje każdy załadunek. W zależności od wielkości załadunku oraz od tego, jak często i na jak długo otwierane są drzwi urządzenia, system iLevelControl inteligentnie koryguje czas przyrządzania i informuje o tym. W ten sposób zawsze mają Państwo kontrolę nad tym, co dzieje się w Państwa kuchni. Potrawy zawsze udają się doskonale i smakują dokładnie tak, jak sobie Państwo tego życzą.

r11ok

Wymagają Państwo czystości i oszczędności

Dzięki Efficient CareControl Państwa SelfCookingCenter® 5 Senses automatycznie przeprowadzi czyszczenie, na życzenie – również bez nadzoru, w nocy. W zależności od stopnia zabrudzeń urządzenie ustala najwydajniejszy poziom czyszczenia. SelfCookingCenter® 5 Senses proponuje optymalne dozowanie środków czyszczących i odkamieniających, potrzebnych do higienicznego czyszczenia. Nie jest już konieczne posiadanie drogiej i wymagającej konserwacji instalacji do zmiękczania wody.

Nowa funkcja Efficient CareControl zużywa o około 30% mniej zasobów naturalnych niż jej poprzednia wersja. Oznacza to, że kosztuje znacznie mniej niż dokładne czyszczenie ręczne, a dzięki zastosowaniu tabletek jest wyjątkowo bezpieczna.

r12ok

Efficient CareControl rozpoznaje brud i kamień i usuwa je automatycznie

r13ok

Ekonomia i wydajność

r14ok

 

Filmy prezentujące możliwości SelfCookingCenter®:

Katalog pdf do pobrania:

katalog