Logo_Rational_DOBRE_OKOkapy do pieców

 

Okap kondensacyjny ULTRAVENT PLUS

ultravent plus

Wraz z wprowadzeniem linii urządzeń SelfCookingCenter® whitefficiency® i CombiMaster® Plus poza sprawdzonym okapem wentylacyjnym UltraVent® oferujemy od zaraz wyjątkowy okap UltraVent® Plus ze specjalną technologią filtracyjną.

Technologia ta pozwala całkowicie odfiltrować z wypływającego z urządzenia powietrza uciążliwy dym, powstający w wysokich temperaturach, na przykład przy grillowaniu i smażeniu. Zapachy potraw, powstające na przykład przy gotowaniu, są redukowane w niewielkim stopniu. Pozwala to użytkować nasz SelfCookingCenter® whitefficiency® także w krytycznych miejscach, takich jak strefy wyeksponowane. Całkowicie odpada koszt zakupu i instalacji skomplikowanych systemów wentylacyjnych.

Nowy UltraVent® Plus jest wyposażony w dwa dodatkowe filtry. Za filtrem do tłuszczu ze stali szlachetnej zainstalowany jest filtr drobnych cząstek, dodatkowo u góry znajduje się specjalny filtr dymu. Przy użytkowaniu w granicach 8 godzin dziennie, żywotność filtra drobnych cząstek wynosi około 2 miesięcy, a filtra dymu około 18-24 miesięcy.

W każdym przypadku UltraVent® Plus samodzielnie informuje, kiedy należy wymienić filtr. Oznacza to, że stan zabrudzenia filtrów jest nieustannie monitorowany.

r01ok

Okap kondensacyjny ULTRAVENT

Dzięki technologii odprowadzania kondensatu UltraVent® opary i para wodna są wiązane i odprowadzane. Kosztowne odprowadzanie do instalacji wentylacyjnej jest już przeszłością. Całkowicie niepotrzebne jest przyłącze zewnętrzne. Instalacja jest prosta i w każdy momencie możliwy jest dodatkowy montaż.

Okap wentylacyjny

Para odsysana jest automatycznie przy otwieraniu drzwi komory gotowania za pomocą dmuchawy (bez techniki kondensacji). Instalacja jest prosta i w każdym momencie możliwy jest dodatkowy montaż. Konieczne jest zewnętrzne podłączenie.

Katalog pdf do pobrania:

katalog_akcesoriaok