Logo_Rational_DOBRE_OKAkcesoria cateringowe

 

Coraz częściej klienci wymagają od firm cateringowych by gotować dla gości bezpośrednio w miejscu wydarzenia. Oznacza to, że wszystkie urządzenia, włączone w ten proces, w tym urządzenia do gotowania, muszą być mobilne. Aby móc zaoferować firmom to optymalne rozwiązanie, RATIONAL opracował specjalne „akcesoria caterigowe”. Akcesoriów tych można używać do bezpiecznego transportowania urządzeń SelfCookingCenter® whitefficiency® i CombiMaster® Plus typu 61-102 do miejsc gdzie odbywają się imprezy.

r01ok

r02okZestaw cateringowy do urządzeń 61/101 i 62/102

Specjalny zestaw cateringowy został zaprojektowany do wszystkich urządzeń SelfCookingCenter® oraz CombiMaster® wyprodukowanych od maja 2004. Te akcesoria (rama wzmacniająca + nóżki ze stali nierdzewnej) montuje się pod urządzeniem, w miejscu gdzie znajdują są standardowe nóżki. Wytrzymałe listwy wzdłuż boków służą zarówno ochronie jak i łatwości usytuowania. Ponadto, listwy mogą być wykorzystywane do przenoszenia urządzenia np. po schodach.

Zestaw cateringowy (do modyfikacji wszystkich urządzeń stołowych wyprodukowanych od 05/2004):

Typ 61/101 – numer materiału: 60.73.111
Typ 62/102 – numer materiału: 60.73.141

Należy pamiętać, że „wózek transportowy z regulacją wysokości” musi być stosowany w sytuacjach, użytkowania stelaża ruchomego lub stelaża na talerze przy zmieniającej się wysokości ustawienia urządzenia.

Podstawa UG II w wersji cateringowej (do wszystkich urządzeń stołowych wyprodukowanych od 05/2004)

r03okPodstawa jest wyposażona w solidne kółka ze stali nierdzewnej (2 x kółka samonastawne,  2 x kółka umocowane na sztywno). Duża średnica kółek (200 mm) pozwala na przemieszczanie urządzeń nawet po nierównym podłożu (np. drogi gruntowe). Ponadto, podstawa jest po bokach wzmocniona zapewniając w ten sposób ochronę przed zniszczeniem. Specjalne mocowania zabezpieczają urządzenie na postawie podczas transportu. Poza tym, prowadnice w podstawie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby akcesoria GN nie wysuwały się podczas transportu.

Podstawa UG II może być używana tylko z urządzeniami wyposażonymi w zestaw cateringowy. Ponadto, podstawa jest dostępna tylko w wersji UG II!

Podstawa UG II w wersji cateringowej

Typ 61/101 – numer materiału: 60.30.890
Typ 62/102 – numer materiału: 60.30.891