LogaOKMeble ze stali nierdzewnej


n1ok

Oferujemy szeroki wybór standardowych mebli gastronomicznych w dwóch głębokościach: 600 i 700 mm, na życzenie klienta zaprojektujemy i wykonamy również nietypowe meble w dowolnych wymiarach i kształtach dopasowanych do wymagań klienta. Wszystkie oferowane meble posiadają atest PZH i wykonane są ze stali kwasoodpornej OH18N9. Charakteryzują się wyoblonym kształtem, odpowiednią jakością połączeń i oszlifowania, przez co możliwe jest nienaganne utrzymanie ich w czystości.

STOŁY ROBOCZE

Dół stołów roboczych może być zabudowany szafkami, szufladami, półką, lub wykonany bez zabudowy. Szuflady dostosowane są do wielkości pojemników GN 1/1. Stoły robocze ze zlewozmywakiem wykonane są na bazie komór zlewozmywakowych o wymiarach: 400x400x250, lub 500x400x250.

611_big 497_big

a01ok

SZAFY I REGAŁY

Wśród oferowanych przez nas szaf możemy wyróżnić: szafy przelotowe i magazynowe, z drzwiami suwanymi, lub na zawiasach, z wieszakami, prowadnicami na pojemniki GN lub z półkami. Posiadamy w swej ofercie także regały stojące oraz jezdne, z półkami pełnymi, perforowanymi lub gretingowymi.

441_big 132_big
448_big 447_big

OKAPY WYCIĄGOWE

Nasze okapy posiadają system rynien odprowadzających skropliny oparów tłuszczu i pary wodnej, jak również możliwość instalacji oświetlenia oraz łapaczy tłuszczów. W zależności od usytuowania okapów nad urządzeniami grzewczymi oferowane są dwa typy:
– przyścienne: umieszczane nad urządzeniami stojącymi wzdłuż ściany
– centralne: umieszczane nad urządzeniami wolnostojącymi

okapyok

BEMARY I SZAFY GRZEWCZE

W swojej ofercie dla restauracji, barów i zakładów gastronomicznych ELEKTRO-SERWIS oferuje Państwu również bemary i wózki bemarowe do przechowywania i transportu gotowych potraw. Do optymalnego transportu potraw polecamy również jezdne szafy grzewcze, zaś do podgrzewania talerzy stoły grzewcze.

373_big

368_big

379_big 188_big

WÓZKI TRANSPORTOWE

W ofercie znajdą Państwo modele od najprostszych wózków otwartych do specjalnych wózków zamkniętych. Możemy polecić miedzy innymi:

  • Wózki magazynowe, platformowe: służące do transportu magazynowego w zakładach gastronomicznych
  • Wózki transportowe, pomocnicze: przeznaczone do transportu surowców w części produkcyjnej zakładu oraz jako wyposażenie pomocnicze dla personelu
  • Wózki kelnerskie.

wozki

Katalogi pdf do pobrania:

Komat – meble i urzadzenia
Komat – Katalog mebli

Plastmet – Meble socjalne
Plastmet – Meble gastronomiczne
Plastmet – Mobilne stanowiska gastronomiczne
Plastmet – Okapy wentylacyjne