Szafy mroźnicze

Wszędzie tam, gdzie świeżość stanowi najwyższą wartość chłodziarki muszą sprostać szczególnym wymaganiom. Dlatego Liebherr ma w swojej ofercie specjalny program, który został przygotowany pod kątem najwyższych wymagań względem jakości chłodzenia i doboru materiałów. Nieważne, jak często otwieramy drzwi, czy przechowujemy duże ilości produktów spożywczych bądź napojów lub czy temperatura w kuchni jest wysoka. Kombinacja dużej mocy chłodzenia, solidnego wykonania w najdrobniejszych szczegółache moc świeżości, która sprosta najbardziej profesjonalnym wymaganiom. Urządzenia serii Profi Premium line i Profi Line firmy Liebherr oferują wszystko to, czego profesjonaliści oczekują od chłodziarek i zamrażarek. Materiały wysokiej jakości, wydajne komponenty chłodnicze oraz precyzyjne wykonanie każdego detalu gwarantują wysoką jakość urządzeń firmy Liebherr.

GGPv1470

 

Agregaty chłodnicze w połączeniu z dynamicznym chłodzeniem oraz precyzyjnym sterowaniem elektronicznym sprawdzają się w najtrudniejszych zadaniach. Specjalnie zaprojektowany obieg powietrza we wnętrzu zapewnia optymalny rozkład zimna w całym urządzeniu. Nawet przy częstym otwieraniu drzwi i umieszczeniu większych ilości świeżych produktów spożywczych skuteczny parownik w połączeniu z układem obiegu powietrza z podwójną wentylacją gwarantuje zawsze żądaną wydajność chłodniczą. W momencie otwarcia drzwi wentylacja zostaje zatrzymana. Zimno pozostaje w urządzeniu – dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie cennej energii. Urządzenia wyposażone są w samoczynne odszranianie. Komponenty chłodnicze umieszczono bezpiecznie i w miejscu łatwo dostępnym w obszarze pokrywy urządzenia. Przy czyszczeniu lub na czas serwisu osłona komory kompresora odchyla się lekko w górę i gwarantuje dzięki temu bardzo dobry dostęp. Chłodziarki wykonane ze stali chromoniklowej mogą być również zintegrowane z centralnie sterowanymi instalacjami chłodniczymi i dostarczane są z odpowiednim wyposażeniem bez agregatów chłodniczych.Doskonała wydajność chłodnicza

Elastyczność i zgodność z normami – pojemniki wewnętrzne

Odpowiadające normom wnętrze zostało wykonane z wysokogatunkowej stali chromoniklowej. Gwarantuje to stabilność, elastyczność i optymalną higienę oraz łatwość czyszczenia. Na żebrowaniu wsuwać można zarówno ruszty nośne jak i pojemniki gastronomiczne. Wnętrze ze stali chromoniklowej i odpowiada normie gastronomicznej Gastronorm 2/1. Ruszty nośne wytrzymują duże obciążenia, aż do 60 kg.

Łatwość czyszczenia

W miejscach, w których każdego dnia przetwarza się duże ilości produktów spożywczych, higiena odgrywa szczególną rolę. Wszystkie modele posiadają wnętrze ze stali chromoniklowej z żebrowaniem do zawieszenia. Dzięki temu czyszczenie wnętrza jest proste i łatwe bez konieczności uprzedniego zdejmowania pojemników z listew. W głębokiej wannie podłogowej z narożnikami o dużych promieniach umieszczony został odpływ wody.

Maksymalna higiena – nóżki

Nóżki wykonane ze stali chromoniklowej umożliwiają regulację wysokości w zakresie od 150 mm do 180 mm. Można dzięki temu bez wysiłku umyć podłogę pod urządzeniem.

 

Precyzja i komfort – sterowniki elektroniczne

Precyzyjne sterowniki elektroniczne w połączeniu ze zoptymalizowanymi komponentami chłodniczymi gwarantują jakość chłodzenia godną profesjonalistów. Sterowniki posiadają łatwą obsługę oraz styki bezpotencjałowe. Umożliwia to podłączenie do centralnych systemów alarmowych. O niepożądanych zmianach temperatury i nie zamkniętych drzwiach ostrzeże zintegrowany alarm otwartych drzwi i wzrostu temperatury. Elektronika jest łatwa w obsłudze i została dla większej higieny pokryta folią.

Katalog komercja 2013.2014