LHG_WeinSpezial_2014_LEX_05.inddSzafy chłodnicze na napoje

 

LHG_Gewerbe_2014_LEX_U4_U1_07.indd

Świeże napoje cieszą się popytem przez cały rok. Wyłącznie wysokowydajne urządzenia pozwolą na przechowywanie napojów w odpowiedniej temperaturze. Chłodziarki do napojów firmy Liebherr umożliwiają szybkie chłodzenie produktów, również przy częstym otwieraniu drzwi. Dzięki wysokiej wydajności oraz solidnemu wykonaniu są one niezawodne i wyjątkowo trwałe. Wszystkie chłodziarki do napojów pracują przy użyciu przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego R 600a wolnego od HFC.

Chłodziarki do prezentacji produktów, z powietrzem obiegowym

LHG_Gewerbe_2014_LEX_U4_U1_07.indd

Chłodziarki Liebherr z podświetlanym panelem, drzwiami ze szkła izolacyjnego oraz możliwością dowolnej aranżacji wnętrza, oferują idealne warunki do ekspozycji towarów. Ponadto wszystkie chłodziarki Liebherr z systemem chłodzenia powietrzem obiegowym wyróżniają się profesjonalną wydajnością. Włożone napoje są szybko chłodzone, a w całym wnętrzu urządzenia panuje stała temperatura. Temperaturę w modelach FKDv 3713 i BCDv 1003 można ustawić w zakresie od +2 °C do +15 °C, w modelu BCDv 4313 od +2 °C do +12 °C.

r03okIdealne oświetlenie

Chłodziarki Liebherr z podświetlanym panelem są wyposażone w innowacyjną technologię oświetlenia LED. Specjalne osłony gwarantują równomierne oświetlenie wnętrza urządzenia oraz stabilną moc i barwę światła. Ponadto, minimalna emisja ciepła przez diody LED przyczynia się do znacznej redukcji zużycia energii.

LHG_Gewerbe_2014_LEX_U4_U1_07.inddOptymalna wydajność energetyczna i niskie koszty eksploatacji

Przy użyciu wysoko wydajnego oświetlenia LED, całkowite zużycie energii przy włączonym świetle jest od 13% do 25% niższe niż w przypadku porównywalnych modeli wyposażonych w świetlówki. To znacząco zmniejsza koszty użytkowania, dlatego wyższa cena urządzeń do prezentacji produktów z oświetleniem LED, szybko zostaje skompensowana.

r05okPanel

Podświetlany panel, włączany w modelach FKDv i BCDv wraz z oświetleniem wewnętrznym, sprawia że klienci zwracają uwagę na urządzenie i jego zwartość. Dowolna aranżacja panelu pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb. Panel podświetlany jest za pomocą technologii LED.

 

Chłodziarki do zabudowy pod blat z powietrzem obiegowym

LHG_Gewerbe_2014_LEX_U4_U1_07.indd

Chłodziarki FKUv oferują profesjonalną jakość chłodzenia w kompaktowym formacie. Modele te można wykorzystać zarówno jako urządzenia wolnostojące jak i do zabudowy pod blat. Chłodzenie powietrzem obiegowym jest gwarancją utrzymania stałej temperatury we wnętrzu oraz umożliwia szybkie schłodzenie włożonych produktów. Obudowa modeli FKUv 1660 oraz FKUv 1663 jest w całości wykonana ze stali szlachetnej.

r07okSterowanie elektroniczne

Chłodziarki z serii FKUv są wyposażone w precyzyjne sterowanie elektroniczne z cyfrowym wyś wietlaczem temperatury zintegrowanym w blacie. Przy pomocy tego sterowania możliwa jest regulacja temperatury z dokładnością co do stopnia w zakresie od +1°C do +15°C. Optyczny i dźwiękowy sygnał wzrostu temperatury oraz otwartych drzwi ostrzega przed niekontrolowanym wzrostem temperatury.

r08okDo zabudowy pod blatem

Modele można zabudować pod blatem. W tym celu potrzebne jest wycięcie wentylacyjne w blacie o powierzchni min. 200 cm², od strony tylnej ściany urządzenia. Aby uniknąć instalacji
kratki wentylacyjnej w blacie kuchennym, nisza do zabudowy powinna być co najmniej o 30 mm wyższa niż urządzenie.

Mała witryna z chłodzeniem obiegowym FKv 503

r09ok

 

r10ok