Zmywarki EVO AdvanceLOGO_FagorOK2

 

02ok

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

W nowej linii produktowej zmywarek firmy Fagor, zostały zastosowane innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania, które spełniąją wysokie wymagania klientów. Firmy konkurenyjne oferują podobne rozwiązania jedynie w najwyższych liniach produktowych.

Sposób rozumienia postępu i ewolucji produktów jest filozofią napędową i sposobem na projektowanie zmywarek firmy Fagor. Są dwa punkty widzenia w procesie projektowania urządzeń . Z jednej strony – produkt – bardziej wydajny, skuteczny i przyjazny dla środowiska. Z drugiej strony, jego użyteczność, prostota, łatwość konserwacji i czyszczenia.

Nowa generacja składająca się z trzech różnych gam, które zostały stworzone i spełniają wszystkie wymagania z zakresu zmywania, które zapewniają niepowtarzalny wygląd, wydajność, wytrzymałość oraz niezawodność.

Jest to nowa ścieżka inwestycji w przyszłość i sposób postrzegania zmywarek na rynku globalnym. Firma Fagor stale się rozwija, zmienia i na nowo odkrywa.
Od zawsze.

Korzyści i funkcje: Zmywarki, które spełniają wszystkie potrzeby

zmywarki01okok

ekonomia

Ekonomia

Zgodnie z Zieloną Ewolucją firmy Fagor, E-VO oferuje znaczną oszczędność kosztów bieżących w porównaniu do urządzeń standardowych i wyższych gam na rynku, stając się bardzo konkurencyjną i korzystną generacją. Obniżenie zużycia wody o ponad 28% (*) w modelach zmywarek kapturowych, oraz obniżenie do 50% zużycia prądu w rzeczywistych warunkach w porównaniu do poprzedniej generacji oraz referencyjnych konkurentów. Modele podblatowe nie pozostały bez zmian. Poprawa dziennego zużycia wody o ponad 24%(*) w porównaniu do poprzednich generacji oraz standardowych urządzeń na rynku. Mniejsza pojemność zbiornika, mniejsza ilość wody do płukania na cykl oraz zoptymalizowany układ hydrauliczny, oznaczają także mniejszą ilość chemikaliów, a w rezultacie czysty zysk – także w kieszeni. Bez wątpliwości. Zaprojektowane i zbudowane z myślą o ekonomii. Jak widać, koszty bieżące zostały drastycznie obniżone w każdej linii!
Ponieważ znamy wymagania naszych klientów i je spełniamy.
(*) Przy dziennym założeniu: 55 koszy (Podblatowe) i 90 koszy (Kapturowe), 2 zbiorniki.

ekologiaEkologia

Optymalizacja zasobów ziemi to konieczność dla zachowania równowagi w środowisku naturalnym. W firmie Fagor mamy tego świadomość. Z tego względu Generacja E-VO oznacza poprawę stopnia odzysku o 50% dla urządzeń poprzez zastąpienie materiałów bardziej wydajnymi i ekologicznymi. Całkowicie nowa koncepcja, aby zoptymalizować koszty bieżące i wpływ na środowisko. EVO-lucyjny, nowy sposób EKOLOGICZNEGO MYŚLENIA. Wynikający z troski o środowisko.

higienaHigiena

Ponieważ zmywarka jest stworzona do zmywania… Generacja E-VO zapewnia WYJĄTKOWE parametry zmywania przy zmaksymalizowanej higienie naczyń oraz miejsca pracy. Idealna naukowa równowaga spełniająca CYKL SINNERA. Na pewno czysta fizyka, czysta nauka. “STWORZONA DO MYCIA I W TYM NAJLEPSZA”.

prostotaProstota, solidność, niezawodność

Prostota to nasza filozofia projektowania. Upraszczanie części korpusu poprzez wytłaczanie, zmniejszanie liczby ręcznie spawanych połączeń i śrub, wprowadzenie automatów spawalniczych, zwiększenie dostępności podzespołów, zmniejszenie liczby podzespołów w celu zwiększenia końcowej niezawodności urządzenia. Generacja E-VO firmy FAGOR to całkowicie nowy korpus wykonany ze stali nierdzewnej i niezwykle wytrzymała konstrukcja, zapewniające długą żywotność urządzenia oraz znaczne oszczędności kosztów. Nie tylko my promujemy takie rozwiązania. Już Leonardo Da Vinci powiedział, że prostota jest szczytem wyrafinowania.

wszechstronoscWszechstronność i elastyczność

Trzy pełne linie, wiele modeli, wersji, wymienialne zestawy oraz mnóstwo funkcji. Generacja E-VO zapewnia wyjątkową wszechstronność i elastyczność. Największy prześwit w drzwiach i kapturach, jaki inni producenci oferują jedynie w najwyższych i najdroższych gamach, jest dostępny w podstawowej linii zmywarek firmy Fagor. Duża wysokość użyteczna, pozwala zmywać tace w zmywarkach podblatowych, a także kapturowych (na przykład GN 1/1), zwiększając wszechstronność generacji oraz minimalizując potrzebę specjalnego wyposażenia do zmywania dużych naczyń, tacy i garnków.

bezpieczenstwoBezpieczeństwo

Zapewnienie skutecznego bezpieczeństwa jest priorytetem. Bezpieczne dla użytkownika, bezpieczne dla technika, bezpieczne dla środowiska, bezpieczne dla urządzenia… Ok. Ale jak? Bez poparzeń przy obsłudze filtrów i tacy, bez poparzeń parą dzięki trzy-etapowemu systemowi otwierania drzwi; technologia wytłaczania zapewnia zaokrąglone krawędzie przy mniejszej liczbie połączeń spawanych i śrubowych wewnątrz urządzenia, aby zapobiec obrażeniom palców podczas czyszczenia zbiornika, maksymalny stopień ochronności IPX5; bezpieczna dostępność podzespołów do konserwacji.

ergonomiaErgonomia

Generacja E-VO została zaprojektowana w celu ułatwienia życia osobom obsługującym swoje urządzenia. Klamki, które są naturalne w dotyku, a jednocześnie niezwykle mocne, wygodny sprężynowy system zamykania, wytłaczane zaokrąglone części, łatwy dostęp do podzespołów w celu przeprowadzenia konserwacji, i wiele więcej… a wszystko razem daje przyjazne i przyjemne doznania z użytkowania. Ktoś kiedyś powiedział, że życie nie jest łatwe. Jednak wszyscy twierdzą: łatwy w użytkowaniu, łatwy w obsłudze, łatwy w czyszczeniu, łatwy w utrzymaniu, łatwy w naprawie… Czy na pewno mają rację, co do określenia “łatwy”? Dotknij, poczuj i powiedz.

Wybrane funkcje

 funkcje

evo-advanceok

Nowy sposób zrozumienia ekskluzywności

Urządzenia zaprojektowane dla osób, które chcą tego, co najlepsze, ale jednocześnie zapewniają prostą obsługę, są łatwe w utrzymaniu oraz wysoko wydajne. Inteligentne zmywarki gamy E-VO ADVANCE spełniają wszystkie wymagania każdego zawodowca: najnowsza technologia, energooszczędność, wydajność, własne programy zmywania, funkcje, takie jak samoczynne czyszczenie lub usuwanie zużytej wody, oraz funkcje autodiagnostyki, które minimalizują czas konserwacji. Ekskluzywne urządzenie zaprojektowane, aby zainwestować w nie dziś, zaś jutro czerpać korzyści.

evo-advance-zmyw2ok

01. ROZWIĄZANIA TECHNICZNE w skrócie: Inteligentne czujniki, funkcje samoczynnego czyszczenia, samoczynnego opróżniania, autodiagnostyki, EKONOMICZNEGO NAPEŁNIANIA, własnych programów… dla Ciebie.

02. WYTŁACZANE PODZESPOŁY: Krok dalej…

03. EFFI-SILENT: Szsssss…… Dwuwarstwowe drzwi uchylne z przeciwciężarem i systemem ŁATWEGO podnoszenia… szsssss…

04. Naturalny dotyk Wiemy, że ergonomia jest kluczowym czynnikiem.

05. HRS: Układ odzysku ciepła. Ekonomia i ergonomia w 3 liniach zmywarek.

06. IPX5 – ZEROWA WILGOTNOŚĆ: Pełna ochrona IIPX5

07. WSZECHSTRONNOŚĆ: WYSOKI PRZEŚWIT = WYSOKA WYDAJNOŚĆ.

char01ok

 

Zmywarka kapturowa AD-125

e01ok

 

Zmywarka podblatowa AD-505

e02ok