SzybkoschładzarkiLOGO_FagorOK2

 

Szybkoschładzarki – Linia CONCEPT

01ok

Wykonane z austenistycznej stali nierdzewnej. Regulowane nogi ze stali nierdzewnej. Prowadnice ślizgowe dla wkładów Gastronom i Euronom (60×40 cm). Drzwi z urządzeniem automatycznego zamykania. Modele szybkoschładzarek i zamrażarek zaprojektowane do redukcji temperatury z +70°C do +3°C (schładzanie) lub z +20°C do -18°C (zamrażanie).

Wybór programów mocnego lub słabego schładzania. Dwa cykle schładzania i dwa cykle zamrażania:
– Cykl mocny: dla produktów o grubości większej niż 2 cm.
– Cykl słaby: dla produktów o grubości mniejszej niż 2 cm lub o małej gęstości.
Cykl jest wykonywany w dwóch zaprogramowanych krokach. Cykl słaby zapobiega tworzeniu się szronu w produkcie. Czas trwania cykli:
– Schładzanie: 90 minut (1,5 godziny).
– Zamrażanie: 240 minut (4 godziny).

Elektroniczny zegar i sonda temperaturowa są standardowym wyposażeniem wszystkich modeli. Opcje szybkoschładzania sterowane są poprzez sondę lub zegar czasowy. Automatyczny alarm końca cyklu. Po zakończeniu cyklu chłodziarka działa jako szafa chłodnicza, zachowując temperaturę +2/+4°C podczas schładzania i -18°C podczas zamrażania. Usuwalny, wentylowany i szczelny kompresor. Czynnik chłodniczy R-404 A, nie zawiera CFC. Wtryskiwana izolacja poliuretanowa grubości 60 mm, 40 kg/m3 gęstości. Nie zawiera CFC. Miedziany parownik z aluminiowymi żebrami. Wymuszony obieg powietrza. Automatyczne odparowanie wody podczas rozmrażania.

 02

Uwaga:
Wyszczególnione w tabeli wartości produkcji zostały wyliczone przyjmując najbardziej wymagające protokoły, używając wkładów z mieszanką grubości 4,5 cm, przy temperaturze parowania -30 °C i temperaturze otoczenia 38 °C.

 Szybkoschładzarki i zamrażalki – Linia ADVANCE

03ok04

Wyposażenie Cook & Chill (Piece + szybkoschładzarki ADVANCE)

05ok

Opis techniczny
Elementy zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. 70 mm grubości izolacja poliuretanowa w szybkoschładzarkach, 100 mm w zamrażarkach o gęstości 40 kg/m3. Izolacja zastosowana w powyższych urządzeniach jest grubsza o 20% od izolacji stosowanych w tego typu urządzeniach na rynku, co za czym idzie lepsze użytkowanie szczególnie w procesach zamrażania żywności oraz istotnych oszczędności energii.

R-404 A czynnik chłodniczy, wolny od CFC. Wymienialny, wentylowany kompresor. Przystosowany do pracy w temperaturach tropikalnych. Zaprojektowany do właściwej i efektywnej pracy w optymalnych warunkach otoczenia: w temperaturze 43 ºC i wilgotności powietrza 63 %.

Kompresor z chłodzonym powietrzem skraplaczem. Elektroniczny sterownik regulacji temperatury i procesu rozmrażania z cyfrowym wskaźnikiem. Elektroniczny czasomierz kontrolny i temperatury rdzenia sondy. Dźwięk sygnału alarmowego w przypadku zbyt długiego otwarcia drzwi. Zintegrowany system HACCP wraz z alarmem i historią temperatur. Opcjonalnie, jedna z drukarek może być zintegrowana z systemem HACCP w celu drukowania danych.

Uwaga:
Wskazane produkcje w tabeli zostały przygotowane na podstawie wyliczeń z uwzględnieniem najbardziej wymagających protokołów, z użyciem wkładów o grubości 4,5 cm przy temperaturze parowania -30 ºC i 38 ºC temperaturze otoczenia.

POJEMNOŚCI, WERSJE I MODELE

0608

06

Katalog pdf do pobrania:

katalog