Stoły i szafy chłodniczeLOGO_FagorOK2

NEO Generation

r01ok

NEO Generation: najbardziej kompletna i obszerna gama urządzeń chłodniczych na rynku

Innowacja jest jednym z motywów działania firmy Fagor Industrial. Nasi eksperci nieustannie badają możliwości doskonalenia dotychczasowych produktów lub tworzenia nowych, mając na uwadze to, że nasi klienci oczekują wygodnych i skutecznych rozwiązań. Dlatego wkrótce zostanie zaprezentowana nowa NEO Generation przemysłowych urządzeń chłodniczych, która składa się 3 gam produktów: ADVANCE, CONCEPT+ oraz CONCEPT.

Każda gama produktów odznacza się określonymi właściwościami, została precyzyjnie dostosowana do wysokich oczekiwań naszych klientów i posiada gwarancję Fagor Industrial. W naszej ofercie posiadamy modele zaprojektowane z myślą o każdym profilu klienta i odznaczające się jakością, jakiej można oczekiwać od wiodącej marki.

NEO Generation, którą cechuje wyrazisty i prosty design, została również wyposażona w elementy, dzięki którym produkty tej generacji utrzymują się w czołówce i wyróżniają na rynku.

Na czele tej nowej generacji stoi gama produktów ADVANCE, która stawia na nowoczesność i nieustanną poprawę jakości szaf i stołów chłodniczych. W tej gamie produktów uwzględniliśmy najnowsze innowacje w zakresie stylistyki, parametrów technicznych, wydajności energetycznej i ochrony środowiska.

Nowa gama produktów CONCEPT+ została stworzona z myślą o szafach Gastronorm i jest jedną z linii produktów o największej wartości dodanej na rynku. Linia ta odznacza się doskonałymi parametrami technologicznymi oraz ekologiczną stylistyką i jest łatwa w codziennej obsłudze.

CONCEPT – nasza klasyczna gama produktów – to najbardziej kompletna i szeroka gama dostępna na rynku, która została odświeżona w celu podwyższenia jakości i spełnienia oczekiwań naszych klientów. Spośród wprowadzonych ulepszeń warto wymienić spełnienie standardów IPX5 oraz nowy układ sterowania w trybie EKO.

Jedna generacja, trzy gamy

05

NEO Advance

Innowacja w czystej postaci. Gama produktów Advance odzwierciedla nasze dążenia do wprowadzania innowacji i oferowania najlepszych produktów pod względem technologii, wydajności i wygody użytkowania. W czasie naznaczonym recesją i panujących na rynku strategii obniżania kosztów, Fagor Industrial z dumą powraca do inwestycji długoterminowych, które są jedynym sposobem na rozwój, postęp i konkurencyjność. W ciągu ostatnich dwóch lat rozbudowaliśmy nasz Dział Rozwoju i Badań, który posiada obecnie 6 laboratoriów, 2 laboratoria pracujące nad niezawodnością oraz 2 nad jakością. Ten ważny projekt pozwolił nam wprowadzić nową gamę urządzeń posiadających nowe funkcje i cechy, plasując nas pośród elity na rynku komercyjnych rozwiązań chłodniczych.

NEO Concept+

Nowy wymiar jakości. Nasza nowa gama produktów Concept+ obejmuje produkty stworzone w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. To doskonałe połączenie najnowszych osiągnięć technologii, innowacji i komfortu w przystępnej cenie. Gama Concept + oferuje możliwie najlepsze szafy, dostępne dla każdego. Bez sięgania po zaawansowaną technologię gamy Advance, Concept+ wykorzystuje pewne innowacyjne elementy, które poprawiają i ułatwiają codzienne użytkowanie urządzeń tego typu. Naszym celem jest dotarcie do maksymalnej liczby klientów, oferując możliwie najlepsze parametry naszych produktów, które są niezwykle istotne w codziennym użytkowaniu. Luksus w zasięgu ręki.

NEO Concept

Przede wszystkim jakość. W firmie Fagor jesteśmy przekonani, że jakość i niezawodność są kluczami do sukcesu. Ta polityka znalazła zastosowanie we wszystkich gamach produktów, łącznie z naszą klasyczną gamą urządzeń chłodniczych, które zyskały bardziej nowoczesny design i zostały wyposażone w najnowsze technologie.

Ciągłe doskonalenie naszych produktów. Stałe poszukiwanie najlepszych rezultatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi urządzeniami. Nasza nowa gama Concept wykorzystuje rozwiązania z wyższych serii urządzeń, aby ułatwić klientom znalezienie produktu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom. Przesłanie jest jasne: doskonalenie konstrukcji i niezawodności naszej największej i najbardziej ekonomicznej gamy, aby zadowolić wszystkich naszych klientów.

Zalety

03ok

i01ŚRODOWISKO

W celu ograniczenia wpływu na środowisko, poprawiliśmy każdy możliwy aspekt naszych urządzeń. Stworzyliśmy nowe systemy, wykorzystując czynniki chłodnicze przyjazne dla środowiska i, oczywiście, ograniczyliśmy do minimum zużycie energii przez nasze urządzenia.


 

i02HIGIENA

Wiedząc, że nasi klienci końcowi pochodzą ze wszystkich segmentów branży gastronomicznej (bary, restauracje, kuchnie centralne itp.), nie ulega żadnej wątpliwości, że jednym z naszych priorytetów jest poszanowanie zasad higieny. Stosujemy najwyższej jakości austeniczną stal nierdzewną.

W celu ułatwienia czyszczenia, wszędzie, gdzie jest to możliwe, stosujemy materiały wpuszczane i zaokrąglamy narożniki. A we wszystkich szafach i stołach, niezależnie od ich gamy, stosujemy instalację odprowadzającą wodę odpływową, która gromadzi się w szafie.


i03PROSTOTA

Chcemy, aby korzystanie z naszych urządzeń nie sprawiało kłopotów. Dlatego, podczas projektowania, mieliśmy na uwadze ich codzienne użytkowanie w miejscu pracy naszego klienta końcowego. Ze środka urządzeń usunęliśmy wszystkie śruby i ostre krawędzie.

Dla każdej gamy produktów oferujemy ten sam panel sterowniczy, w ramach którego dostępne są jednak funkcje właściwe tylko dla danego rozwiązania. Wprowadziliśmy także główne usprawnienia, takie jak tłoczone wnętrze.


i04WSZECHSTRONNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

Dostosuj się lub zostaniesz wyeliminowany. W dzisiejszym świecie ta zasada zyskuje coraz bardziej na autentyczności. Gamy naszych produktów są tak projektowane, aby spełniały każdą potrzebę na rynku. Co więcej, oferujemy szereg dodatkowych opcji, z których można skorzystać w określonych sytuacjach, jakich byliśmy świadkiem na przestrzeni prowadzonej przez nas działalności.


i05TECHNOLOGIA/NIEZAWODNOŚĆ

Jednostka chłodnicza pełni funkcję centralnego układu w naszych urządzeniach i dlatego dbamy o nią tak, jakby uzależnione było od niej nasze życie. Stosowane przez nas podzespoły charakteryzują się dużą niezawodnością, natomiast sprężarki wyróżniają się dużą wydajnością i małymi wymaganiami w zakresie konserwacji.

Ulepszyliśmy termostaty stosowane we wszystkich gamach urządzeń, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej kontrolować proces konserwacji oraz wszelkie pozostałe aspekty, które mogą wpływać na prawidłowe funkcjonowanie naszych urządzeń. Dzięki tym wysiłkom uzyskaliśmy wyniki, które zapewniły nam miano jednego z najbardziej niezawodnych producentów komercyjnych urządzeń chłodniczych na rynku.


i06ERGONOMIA

Projektując nasze urządzenia, zawsze kierujemy się wygodą użytkownika. W drzwiach zastosowaliśmy system blokowania otwartych drzwi oraz system samozamykający, załączający się już przy otwarciu pod kątem mniejszym niż 110°. Zastosowane uchwyty charakteryzuje ergonomia i szerokość pozwalająca objąć drzwi na całej długości. Zapewniony jest bezpośredni dostęp do przestrzeni urządzeń i podzespołów, które mogą wymagać konserwacji.

 Wybrane cechy:

04ok

tabok

 

Katalog pdf do pobrania:

katalog