LOGO_FagorOK2

Piece
konwekcyjno-parowe

r01ok

r02okLinia ADVANCE przedstawia nowe urzeczywistnienie idei wszechstronnego, solidnego i trwałego pieca konwekcyjno-parowego.

 

Nowa linia pieców Advance otwiera przed Państwem niezliczone nowe możliwości. Zaprojektowane zgodnie z filozofią firmy Fagor Industrial tak, aby wykorzystać potencjał każdej kuchni do maksimum. Niezależnie od skali przedsięwzięcia. Nowa linia zawiera 3 modele, dostępne w 5 wielkościach. Dzięki temu możemy zaoferować urządzenie o wydajności najbardziej odpowiedniej dla danego projektu.

Szeroka oferta pozwala najlepiej dopasować produkt do potrzeb.

Nowa linia pieców ADVANCE to jeden z najszerszych wachlarzy rozwiązań, dostępnych na polskim rynku. Klienci Fagor mogą wybierać spośród 25 modeli o różnych wielkościach, rodzajach zasilania (oferujemy zarówno piece gazowe, jak i elektryczne) oraz wyposażeniu.

Urządzenia są dostępne w pięciu różnych wielkościach oraz trzech modelach: Advance Plus, Advance i Advance Concept.

linieok(kliknij, aby powiększyć)

Podstawowe funkcje
Stworzone by wykorzystać potencjał każdej kuchni

r02okECO-STEAMING
DOSKONAŁY SMAK I ZDROWE DANIA

l01okWydajny generator pary zapewnia nieustanny dostęp do świeżej pary, dzięki czemu osiągamy najlepszy smak potraw oraz idealną soczystość. Sterownik gwarantuje automatyczną wymianę wody w bojlerze po upływie 24 godzin pracy, co pozwala utrzymać najwyższą jakość oraz zapewnia czystość wewnątrz komory przez cały czas użytkowania. Komora spalania piecy gazowych jest oddzielona od komory gotowania.

r03okHA-CONTROL
Niezrównane smaki i zapachy

l02okSystem HA Control zapewnia równomierny rozkład temperatury w komorze, co pozwala osiągnąć najlepsze wyniki w gotowaniu: potrawy o niezrównanym smaku i zapachu, stanowiące również ucztę dla oka.

Rewersyjne wentylatory umożliwiają najlepsze rozprowadzenie powietrza w komorze, co jest niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników. Możliwość regulacji prędkości wentylatorów pozwala jeszcze lepiej sterować procesem gotowania.

r04okEZ-SENSOR
NAJWIĘKSZA PRECYZJA DLA IDEALNYCH WYNIKÓW

l03okProsta i wygodna w obsłudze sonda potrawy Advance pozwala na pomiar temperatury wewnątrz potrawy, co umożliwia najwyższy stopień dokładności w procesie gotowania.

Sonda EZ Sensor jest ergonomiczna, łatwiejsza w użyciu, jeszcze bardziej dokładna, co przekłada się na bezpieczeństwo pracy oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

r05okFAGOR TOUCH
WSZYSTKIE OPCJE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

L04OKok!!!Nowe piece Advance Plus posiadają 8-calowy panel dotykowy TFT, który jest intuicyjny i niezwykle łatwy w użyciu. Posiada wiele opcji ułatwiających sterowanie piecem, np. “Fagor Easy” i “Fagor Cooking”.

Nowy panel Fagor Touch jest zamknięty za powłoką ze szkła, łatwą do utrzymania w czystości, odporną na działanie wody i tłuszczów, a także niezwykle odporną na zarysowania. Technologia pojemnościowa umożliwia szeroki kąt widzenia oraz obsługę nawet w gumowych rękawiczkach.

r06okFAGOR COMBI OS
ZAPEWNIA NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE PIECA

l05okFagor Cooking jest książką kucharską urządzenia. Można stworzyć tak wiele przepisów i kategorii, ile użytkownikowi potrzeba. Można je modyfikować, importować i eksportować, dzięki czemu codzienna praca na piecu może być jeszcze prostsza.

Fagor Easy jest uproszczonym sposobem sterowania, umożliwiającym uruchomienie pieca w jednym z czterech trybów pracy: konwekcji, pary, mix lub regeneracji.

Fagor Multi-Tray System ułatwia kontrolę czasu obróbki różnych potraw jednocześnie. Dzięki temu w sytuacji największego obciążenia oszczędza się czas oraz pieniądze.

Fagor USB pozwala w łatwy sposób przenosić i archiwizować przepisy zapisane w pamięci urządzenia oraz dane HACCP, gwarantując najwyższy poziom kontroli obróbki żywności.

r07okCOMBI CLEAN
DOSKONAŁA CZYSTOŚĆ

L06okCombi Clean to system automatycznego mycia komory pieca, które zapewnia najwyższy poziom czystości. Combi Clean posiada 5 programów mycia, dzięki czemu można dopasować proces do stopnia zabrudzenia komory pieca.

Jeśli proces mycia został nagle przerwany, na przykład przez zanik prądu, piec wznowi pracę od uruchomienia programu spłukującego, aby oczyścić komorę gotowania z ewentualnych resztek środka myjącego.

Różne SYSTEMY, wspólna intuicyjność obsługi

R08ok

Zaprojektowane, aby spełniać najwyższe oczekiwania, piece linii Advance zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesne oprogramowanie.

Połączenie za pomocą pamięci pendrive umożliwia łatwe przenoszenie przepisów, także pomiędzy piecami oraz wygodny odczyt danych HACCP, aby zapewnić najwyższy poziom kontroli obróbki potraw.

SPECYFIKACJA MODELI

specyfikacja_advance+ok

Model APE-061

 APE-061okModel APE-101

APE-101ok

Model APE-201

APE-201ok!

Model APE-202

APE-202ok

 specyfikacja_advanceok

Model AE-061

AE-061ok

Model AE-101

AE-101ok

Model AE-102

AE-102ok

Model AE-201

AE-201ok!!!

Model AE-202

AE-202ok

specyfikacja_conceptOK

Model ACE-061

 ACE-061okModel ACE-101

ACE-101ok

Model ACE-102

ACE-102ok

Model ACE-201

ACE-201ok!

 

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WYBIERZESZ PIEC ADVANCE

1. PIEC DLA KAŻDEGO PROFESJONALISTY

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych opcji możemy zaoferować każdemu profesjonaliście piec, który jest dla niego odpowiedni. Wybierz spośród pięciu wielkości, trzech różnych modeli i dwóch sposobów zasilania, aby wybrać urządzenie najlepsze dla siebie.

2. PROSTOTA I KOMFORT OBSŁUGI

Przede wszystkim, prostota i komfort obsługi. Każda funkcja jest w zasięgu ręki.

Nasze urządzenia posiadają intuicyjny interfejs, wygodną w użyciu sondę i system zamykania drzwi, system automatycznego mycia. Wprowadziliśmy wiele usprawnień czyniąc gotowanie jeszcze łatwiejszym.

3. DOSKONAŁE REZULTATY, MINIMALNE UBYTKI MASY

Dzięki wydajnemu generatorowi pary oraz doskonałemu rozprowadzeniu temperatury, piece Advance umożliwiają przygotowanie potraw o niepowtarzalnym smaku, przy jednoczesnym małym ubytku masy potraw.

Lepsza jednorodność warunków gotowania skutkuje większą dokładnością procesu obróbki termicznej.

4. OSZCZĘDNOŚCI W KOSZTACH EKSPLOATACYJNYCH

Zdecydowane usprawnienia w obsłudze urządzeń. Piece Advance zostały wyposażone w wiele rozwiązań, które pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacji: systemy raportowania, diagnostyczny, serwisowy i konfiguracji to tylko niektóre z nich.

5. ŁATWIEJSZE ZACHOWANIE CZYSTOŚCI

Para wodna generatorów Advance jest tworzona z czystej, automatycznie wymienianej wody. Dodatkowo, piece Advance posiadają wiele cech gwarantujących najwyższy poziom kontroli obróbki potraw, takich jak zapis HACCP, komora gotowania bez spawów wewnątrz, o zaokrąglonych rogach, wyjmowalne uszczelki oraz nową, niezwykle dokładną sondę. Piece gazowe posiadają zamkniętą komorę spalania.

6. USPRAWNIENIA W ŚRODOWISKU PRACY

Nowy system otwierania drzwi jest wygodniejszy dla szefa kuchni, sonda posiada bardziej ergonomiczny profil, wózki do pieców są łatwiejsze do prowadzenia, cicha praca palników oraz ulepszony system automatycznego czyszczenia podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy.

7. TRWAŁOŚĆ

Solidne i trwałe, by spełnić najwyższe oczekiwania. Nowa linia pieców Advance to także usprawnienia dotyczące żywotności urządzenia. Wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone w nową klamkę, drzwi z podwójną szybą. Piece Advance+ wyposażone zostały w 8-calowy dotykowy panel sterowania wykonany w technologii pojemnościowej.

8. ZMNIEJSZONE GABARYTY, ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

Wymiary podstaw pieców zostały zmniejszone nawet o 20%. Dodatkowo zwiększyliśmy odległość między prowadnicami do 67 mm. Dzięki większej wydajności na mniejszej przestrzeni piece linii Advance oferują lepsze wykorzystanie przestrzeni kuchni.

9. ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

R09ok

W Fagor kładziemy duży nacisk na rozwiązania przyjazne dla środowiska. Nowa linia pieców jest wyposażona w palniki, które emitują mniej tlenku węgla oraz lepiej wykorzystują dostarczaną energię.

10. TOGETHER WE EVOLVE

Rozwijanie się wraz z klientami jest celem, który Fagor realizuje już ponad 30 lat. Właśnie dlatego w Fagor Industrial oferujemy pełną ofertę usług, która pozwala naszym klientom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze: zrealizować w pełni potencjał profesjonalnej kuchni.

 Katalog pdf do pobrania:

katalogok