FAGORLOGO_FagorOK2

r02ok

r02ok

Firma FAGOR już od 50 lat jest zorientowana na spełnianie oczekiwań sektora gastronomicznego, hotelarskiego oraz pralniczego.

 

W Fagor Industrial wiemy, że najlepsze rozwiązania są efektem wspólnych starań. Zawsze staramy się być partnerem naszych klientów.

Pomagamy naszym klientom, słuchamy ich i działamy proaktywnie. Tworzymy drużynę, która wspiera współpracowników, klientów, partnerów handlowych i profesjonalistów branży gastronomicznej i pralniczej.

r01ok

Fagor Industrial to osoby, dzięki którym firma odniosła sukces. To one sprawiają, że Fagor jest prestiżową marką, cieszącą się uznaniem na całym świecie.

Ludzie, którzy zawsze dążą do lepszych wyników, chcą wyznaczyć nowe granice. Utalentowani pracownicy, których celem jest zawsze pójście o krok dalej.

r05ok

Żyjemy w świecie pełnym ruchu, potrzebującym coraz skuteczniejszych rozwiązań, oczekującym innowacji i wyjątkowej wartości.

Dzięki wieloletniemu rozwojowi Fagor Industrial stał się marką, którą dzisiaj jest. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu: aby wciąż uczyć się i rozwijać się oraz pomagać innym w rozwoju.

EWOLUCJA

Picture 027Fagor Industrial jest obecnie marką stanowiącą punkt odniesienia dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań dla profesjonalistów.

Fagor Industrial został założony w 1960 roku jako firma sprzedająca przemysłowe kuchnie dla sektorów hotelarskiego i gastronomicznego. Wkrótce firma rozpoczęła produkcję własnych produktów, rozszerzając swoją ofertę o profesjonalne zmywarki do naczyń i pralki.

Przez lata Fagor Industrial rozwijał własną ofertę produktową i usługową, opracowując coraz szerszy wybór kuchni, piekarników, przemysłowych urządzeń chłodniczych, bufetów i doskonaląc swoją ofertę produktów dla pralni – magli, suszarek, jak również całej gamy produktów do prania.

Zakład w Lucenie został otwarty w 1997 roku, gdzie rozpoczęto produkcję przemysłowych urządzeń chłodniczych. Ta rodzina produktów jest dla nas szczególnie ważna – nowe fabryki produkujące sprzęt chłodniczy postały w Polsce, Turcji i Meksyku w celu wzmocnienia naszej pozycji na tym rynku.

Fagor Industrial jest częścią korporacji Mondragon, największej organizacji finansowej w kraju Basków, siódmej co do wielkości w całej Hiszpanii. Korporacja Mondragon zrzesza ponad 260 firm i organizacji (ponad jedna czwarta z nich znajduje się poza terenem Hiszpanii) z czterech obszarów aktywności: finansów, przemysłu, sprzedaży detalicznej oraz strategii. Firmy te zatrudniają łącznie ponad 85000 pracowników

Zobacz więcej:

(aby wyświetlić polskie napisy kliknij: Napisy -> WŁ. -> Przetłumacz napisy -> Polski -> OK)

Fabryka Fagor w Polsce:

fabryka fagor 2