logo_convothermAkcesoria do pieców Convotherm

 

podstawyPodstawy

Wszystkie podstawy wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zapewniają maksymalne standardy higieny. Aby ułatwić transport i montaż wszystkie podstawy są w usztywniane, co pozwala na transport urządzenia Convotherm wraz z podstawą na wózku widłowym lub podnośniku.

 

wozekWózek bankietowy

Doskonale dopasowany do urządzeń stołowych i wolnostojących, również do zestawów-stosów. Termoosłony z nowoczesnym zamknięciem magnetycznym zapewniają doskonałą czystość i higienę w kuchni. Wózki bankietowe z talerzami, z różnymi odstępami talerzy oferują dużo miejsca dla kreatywnie przygotowanych talerzy.

 

Środki do czyszczenia i pielęgnacji

srodki

Aby móc przywracać higienę wszystkich elementów przygotowaliśmy ofertę produktów specjalnie dostosowanych do ConvoClean.
• ConvoClean forte (silny środek czyszczący)
• ConvoClean new (średni środek czyszczący)
• ConvoCare (środek do płukania / neutralizator)

 

Blachy i ruszty

blachyTu wszystko biegnie swoim torem: Blachy i ruszty ze stali szlachetnej oraz osprzęt specjalny z powłokami zapobiegającymi przywieraniu dostępne są w różnych powłokach, rozmiarach gastronomicznych i wymiarach piekarskich.

 

 

Osprzęt specjalny

specjalny

Convotherm oferuje odpowiedni osprzęt do wszystkich zastosowań:
• Kolumna sygnalizacyjna wskazuje użytkownikowi status pieca konwekcyjno-parowego, również z dużej odległości.
• Osłona przed wysoką temperaturą sprawia, że montaż pieca konwekcyjno-parowego możliwy jest również obok źródeł ciepła, np. kuchenek.

Osłony kondensacyjne

Wydajne osłony kondensacyjne umożliwiają front cooking i dbają o przyjemny klimat pracy w kuchni. Opary zostają odessane i przetworzone po otworzeniu drzwi.

 

connectConvoConnect

Pakiet oprogramowania ConvoConnect jest rozwiązaniem całościowym do HACCP i zarządzania profilami pieczenia. Oprogramowanie uruchamia się z poziomu komputera PC i można je wykorzystywać dla Convotherm 4 i urządzeń serii +3.

 

Zarządzanie piecami konwekcyjno-parowymi:

• Połączenie nawet 120 urządzeń Convotherm 4 (interfejs obsługi easyDial) z jednym komputerem PC
• Monitoring i sterowanie Convotherm 4 z poziomu PC
• Zapis profili pieczenia, ich wgrywanie lub pobieranie i zarządzanie w prosty sposób

 

Zarządzanie HACCP:

Dane HACCP można łatwo odczytać i wyświetlić na komputerze PC, gdzie można również nimi zarządzać. Dodatkowo można wyświetlić wartości pasteryzacji i zarządzać nimi.

talerze2

Katalog pdf do pobrania:

katalog-akcesoria