logo_convotherm

Pasja na co dzień

Clipboard01

Ci, którzy kiedykolwiek pracowali z produktami tej marki zapewne wiedzą, że Convotherm zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami, pozwalającymi lepiej przygotowywać produkty.

Nasze urządzenia produkowane w Niemczech pod hasłem „Your meal. Our mission.” są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych klientów. Nowe piece konwekcyjno-parowe serii Convotherm 4 to niespotykana dotąd jakość w profesjonalnej kuchni. Najnowocześniejsza technologia, prosta obsługa i dbałość o higienę jest widoczna już na pierwszy rzut oka.

Kompleksowe, intuicyjne elementy obsługi dostępne są we wszystkich modelach i rozmiarach urządzeń – co jest ogromną zaletą w atmosferze charakterystycznej dla pracy w gastronomii. Nowoczesny design zastosowano w całej serii naszych nowoczesnych pieców konwekcyjno-parowych występujących w siedmiu różnych rozmiarach. W ten sposób powstaje połączenie funkcjonalnej elastyczności i nowoczesnego designu, co jest całkowitą nowością w tym segmencie produktów. Za urządzeniami Convotherm kryje się zawsze pasja: do doskonałości, do kreatywności i do partnerstwa – do realizacji celu, którym jest sukces naszych Klientów.

Clipboard02