LogaOKCiągi wydawcze


r01ok

Ciągi wydawcze to odpowiednio dobrana kombinacja stanowisk grzewczych, chłodniczych i neutralnych zapewniająca szybkie i sprawne wydawanie dużej ilości posiłków, gwarantująca przechowywanie potraw we właściwej temperaturze jak i atrakcyjną ich prezentację.

r02ok

W związku z różnymi potrzebami rynku, oferujemy różne warianty wykonania ciągów. Poszczególne warianty różnią się między sobą rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostosowanymi standardem do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Modułowy system montażu zapewnia pełną swobodę doboru urządzeń i dodatkowych elementów składowych ciągu, dostosowując ich ilość i rozmieszczenie do potrzeb i charakteru obiektu.

Aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania, realizujemy również zamówienia nietypowe, według indywidualnych projektów, a pracownicy naszej firmy zawsze służą doradztwem i fachową pomocą.

Linia SILVER – wersja szkieletowa

r03ok

Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku PN 0H18N9 (AISI 304 ; 1.4301). Blaty wykonane są z blachy o grubości 1,5 – 2,0mm, a konstrukcja szkieletowa z profili 40×40. Wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości. Poszczególne segmenty ciągu łączone są doczołowo połączeniami śrubowymi „na włos”.

Linia GOLD – wersja zabudowana

r04ok

Linia szczególnie polecana klientom planującym zakup ciągu z blatem z innego materiału. Urządzenia w postaci elementów do zabudowy wpuszczanych w blat idealnie komponują się z wszystkimi rodzajami granitu i corianu. Szafkowa konstrukcja podstaw zapewnia łatwiejsze utrzymanie czystości i lepsze możliwości przechowywania produktów. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku PN 0H18N9 (AISI 304 ; 1.4301). Blaty wykonane są z blachy o grubości 1,5 – 2,0 mm. Wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości. Poszczególne segmenty ciągu łączone są doczołowo połączeniami śrubowymi „na włos”.

Linia PLATINUM – wersja zabudowana +

r05ok

Linia polecana najbardziej wymagającym klientom, ceniącym wysoki poziom wykonania i perfekcję w dopracowaniu szczegółów. Szafkowa konstrukcja podstaw zapewnia łatwe utrzymanie czystości i lepsze możliwości przechowywania produktów.

Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku PN 0H18N9 (AISI 304 ; 1.4301). Blaty wykonane są z blachy o grubości 1,5 – 2,0mm. Poszczególne segmenty ciągu łączone są doczołowo połączeniami śrubowymi „na włos”.

Linia MOBIL – wersja mobilna na kółkach

r06ok

Poszczególne elementy ciągu nie muszą być ze sobą skręcone – mogą również funkcjonować jako samodzielne, niezależne segmenty w dowolnym miejscu. Linia ta idealnie nadaje się do cateringu i w miejsca, gdzie sala restauracyjna musi spełniać w ciągu dnia kilka funkcji. Poszczególne elementy ciągów można zestawiać w dowolny sposób, w zależności od indywidualnych potrzeb. Nadstawki i zabudowa dekoracyjna pozwalają na pełną swobodę aranżacji.

Bufety samoobsługowe

r07ok

Blaty bufetów wykonane z płyt granitowych z wbudowanymi urządzeniami w postaci elementów do zabudowy. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku PN 0H18N9 (AISI 304 ; 1.4301), a wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości.

Urządzenia do zabudowy

r08ok

Urządzenia można wbudować w dowolnej konfiguracji, dostosowując tym samym układ technologiczny do własnych potrzeb. Do wyboru klient ma wanny chłodnicze i grzewcze, witryny chłodnicze, dystrybutory talerzy. Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku PN 0H18N9 (AISI 304; 1.4301). Wszystkie wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości.

Urządzenia do zabudowy kompaktowe

r09ok

Urządzenia można wbudować w dowolnej konfiguracji, dostosowując tym samym układ technologiczny do własnych potrzeb. Do wyboru klient ma wanny chłodnicze i grzewcze, witryny chłodnicze, dystrybutory talerzy. Elementy kompaktowe do zabudowy dają efekt nowoczesnego wyglądu, komfortu i elegancji, a w połączeniu z ciekawą indywidualną zabudową stworzą niepowtarzalną aranżację. Wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości.

Witryny chłodnicze

r10ok

Witryny chłodnicze nastawne i przeznaczone do zabudowy. Możliwość wykonania witryny w wielu opcjach pozwala na dostosowanie ich do szerokiej grupy odbiorców, z możliwością zastosowania w punktach gastronomicznych takich jak: restauracje, bary, kawiarnie i cukiernie, ze szczególnym uwzględnieniem samoobsługowych ciągów i linii wydawczych.

Nadstawki i elementy pomocnicze

r12ok

Nadstawki – elementy przeszklone osłaniające wanny chłodnicze i bemarowe, pozwalające na zachowanie higieny przy pobieraniu potraw. W zależności od potrzeb klienci mają do wyboru wiele rodzajów nadstawek z szybą giętą i szybą prostą, występujących w opcjach neutralnych, grzewczych, z oświetleniem lub z grzaniem i oświetleniem.

Pomocniki – elementy uzupełniające ciąg wydawczy, przeznaczone do dystrybucji tac, sztućców, serwetek i innych dodatków.

Dystrybutory talerzy i tac – mobilne urządzenia do transportu talerzy i tac, ułatwiające dystrybucję posiłków w dowolnym miejscu ciągu.

Poznaj ciągi wydawcze Komat:

Katalog pdf do pobrania:

katalog