Miele-P-LOGO_OKZmywarki HYGIENEplus

z programem dezynfekcji

 

Przemysłowe zmywarki HYGIENEplus firmy MIELE Professional osiągają optymalne rezultaty mycia oraz spełniają wysokie wymogi sanitarne. Jest to szczególnie ważne dla przedszkoli, szpitali i domów opieki, gdzie zagrożenie zarażenia się infekcją salmonelli jest wyjątkowo duże.  Okazuje się że urządzenie MIELE z systemem świeżej wody i dezynfekcją jest wyjątkowo przydatne.

zmywarka hygiene

Rozwiązania zastosowane w zmywarkach HYGIENEplus:

  • system mycia świeżą wodą – w każdej fazie czyszczenia i płukania pobierana jest świeża woda.
  • program termicznej dezynfekcji – zapewnia mycie w temperaturze 93oC z utrzymaniem przez 10-minut.
  • łatwa obsługa – poprzez dotknięcie panelu można wybrać jeden z 13 programów w wybranym języku. W pamięci zmywarki można zapisać trzy najczęściej używane programy mycia i włączyć wybrany program poprzez przycisk skrótowy. Panel z centralnym wyświetlaczem służy do otwierania i zamykania drzwi.
  • opatentowany pojemnik na sól o pojemności 2kg – znajduje się on w drzwiczkach, a nie jak dotychczas w komorze myjącej, w związku z tym uzupełnienie soli w zmywarce jest bardzo proste.
  • niewielkie wymiary zewnętrzne –  zmywarki pozwalają na montaż w większości kuchni.

Dokładne mycie i bezpieczeństwo higieny

Zmywarka PG 8057 TD U z programem dezynfekcji Vario TD

Zmywarka przemysłowa Miele PG 8057 TDU ze względu na swoją konstrukcję i jakość materiałów, z których została wykonana pozwala na stosowanie specjalnych programów o  bardzo wysokich temperaturach. Urządzenie posiada dodatkowo termiczny program dezynfekcji, który pozwala na dezynfekcję bakterii i wirusów jak HBV (Hepatitis B) i HIV (Aids).wykres dezynfekcji

Po intensywnym wstępnym płukaniu następuje faza mycia przy temperaturze do 55oC i 5 minutowej przerwie. Zakończenie tworzy termiczna dezynfekcja przy 90OC i 5 minutowej przerwie. Program DESIN Vario TD z instytutu Robert-Koch nawiązuje do rutynowego mycia i dezynfekcji. Odpowiada to normom produkcji środków medycznych.certyfikat wfk